Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » éppen nagyban játszok minecraf...

éppen nagyban játszok minecraftal survialban és egyszer csak more gyémánt! Fogtam és kiástam volna de valami ember megütött hátulról gyémántkardal . Olyan volt mint én csak neki fehér nagy szemei voltak ki volt ő?

Figyelt kérdés
nem szerveren voltam

2013. szept. 28. 08:05
 1/7 adventurer111 ***** válasza:
ő volt HEROBRINE.de elvileg már kiveték.
2013. szept. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ki és mi az a herorine
2013. szept. 28. 14:52
 3/7 DarkStarkiller válasza:
Herobrine helyesen, szóval ő a minecraft úgynevezett "főgonosza" aki akárhol akármikor megjelenhet, nem tudsz ellene semmit tenni. Van aki szerint csak legenda de sokan látták is már. Nem követelmény hogy megöld mert nem lehet, vagy akár nevezhetjük Minecraft TROLL-jának is.
2013. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 adventurer111 ***** válasza:
HEROBRINE az egy rejtélyes mobb akit már elvileg kivetek de páran azt álitják hogy láták.és álitólag kitudja fosztani a ládáidat
2013. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is láttam már őt. Útálatos egy mob.
2013. szept. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Herobrine vadászik rád mert kell neki a leked vagy a szíved de ö egy szellem
2013. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és ki tudom venni valahogyan ezt a mobot mondjuk pacefulon
2013. okt. 5. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!