Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék keresztanya?

Hogy lehetnék keresztanya?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Unokatestvérem fog születni és nagyon szeretnék én lenni a keresztanyja a babának:) A szüleivel is nagyon jó a kapcsolatom és most hogy terhes az anyuka így még többet segítek neki, amiben csak tudok. Kérdeztem már hogy kik lesznek a keresztszülők de az volt a válasz hogy az még messze van, majd meglátod. Van egy sejtésem hogy ők kit gondolnak kereszteknek .. Ne értétek félre, akkor is ugyanúgy szeretném a babát ha nem én lennék a keresztszülő, de nagyon jól esne :) Csak értelmes válaszokat kérek és azokat előre is köszönöm :)))

2013. szept. 28. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez általában családi hagyomány alapján működik. Nálunk például már több generáción keresztül ugyanannak a családnak vállaltuk keresztszülői szerepet ők meg a nálunk születő gyerekeké lettek.


Ha van egy ilyen kialakult rendszer, ne akard megbolygatni, mert komoly sértődés és viszály lehet a vége (nálunk pont így ért véget a fent leírt állapot).


Viszont, ha nincs, beszélj szüleiddel (ha mégis van, ők majd tudnak róla). Ha szüleid beleegyeznek, a kisbaba szüleivel is beszéld meg (ha szüleid nem teszik meg helyetted).

2013. szept. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!