Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért gond az mások szemében,...

Miért gond az mások szemében, ha a saját álmaimat szeretném megvalósítani?

Figyelt kérdés

(ha mesélek erről nekik, akkor kinevetnek-pedig ők kérdezték) Illetve, ha olyan az álmo,, ami nem hétköznapi. Hülyeség-e 22 évesen ezeket kergetni?

Nem vagyok az álmaimmal mások terhére, csak is rajtam áll, hogy véghez viszem-e.

Vagy be kell állni a sorba és "szürkének" lenni?


2008. júl. 4. 16:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Ami kimaradt, nem kivitelezhetetlen dologról van szó.
2008. júl. 4. 16:34
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne hülyeség ha vannak álmaid.Ha igazán akarod akkor sikerül megvalósítanod.Semmi sem lehetetlen csak sokat kell dolgoznod érte hogy elérd a célod.
2008. júl. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszoló vagyok megint.És ha meg elérted az álmodat bátran dicsekedhetsz nekik hogy "Na én ezt is megcsináltam!"

Akkor már röhöghetnek.

Nekem meg az a nagy álmom hogy én is versenyezhessek a lovas versenyeken.Lovagolni jól tudok meg jövőre kapok is egy saját lovat és remélem ha minden jól megy néhány év mulva én is versenyben leszek :)

Amugy neked mi a nagy nem hétköznapi álmod?

2008. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szia, remélem a te álmod is sikerül :)

Az enyém most az, hogy elmenjek Los A. dolgozni.

Eddig Londonba akartam jönni ez sikerült is.

Jelenleg itt melózom.

2008. júl. 4. 19:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az szép város lehet bár én még nem jártam ott.Ha nagyon szeretnél oda menni dolgozni biztosan sikerülni fog.
2008. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az álmod nem valótlan... ne foglalkozz a kishitű gyáva emberekkel akik még álmodni sem mernek!!!!!

So L.A. ... what the heck are you going to do there?

2008. júl. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg megvalósítható dolog. Nem kell "szürkének" lenned. Én drukkolok neked! :):)
2008. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően a legtöbb ember irígykedik, azért nevet ki. Ez elég elcsépeltnek hangzik, de tényleg így van. Sokan még álmodni sem mernek, nemhogy megpróbálni megvalósítani. Lehet, arra gondolnak, neked miért sikerünle, mikor nekik nem, amit akartak. Ne foglalkozz velük.


("A békák másztak fel a meredek dombra. A domb aljában egy kígyó nézett fel rájuk, és nevetett: úgysem tudtok felmenni, nyugodtan gyertek le, ne is erőlködjetek! A békák pedig sorra lepotyogtak, egy kivételével. Az ment tovább, amíg fel nem ért a domb tetejére. Onnan visszanézett a többire, akik felkiabáltak neki: Hát neked meg hogy sikerült ez a lehetetlen dolog? Erre ő visszakiabált: Bocs, nem értem amit mondtok, mert süket vagyok!")

2008. júl. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


köszi a válaszotokat!

Remélem mindenkinek az álma valóra válik!!!!

Számomra érthetetlen, hogy egyeseknek nincsenek álmaik, de ez az ő dolguk, ebbe nem szólok bele.

Cserébe ugyanezt várnám el.

2008. júl. 5. 16:52
 10/10 anonim ***** válasza:

hello.

en csaladot szeretnek es egy sajat kocsmat :D

ezekrol szoktam abrandozni :P

2008. júl. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!