Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a Tera játék...

Mit csináljak ha a Tera játék indításakor ezt írja ki abort pointer is null (. webbrowser. Cpp/244)?

Figyelt kérdés
Mikor elindítom a játékot ezt írja ki. Néztem márutánna ennek hogy mi lehet az oka de nem volt jó semmi. Még megvolt a játék rendesen ment meg minden egyszer csak az egyik nap már ez volt. Már állíottam át a windows órán az internet órát meg kihúztam a netet elindítottam aztán megint be de nem volt jó! Lehet azért nem jó az internetes mert reinstallolni akartam szóval kitöröltem meg letöltöttem de nem volt jó! KÉRLEK SEGÍTSETEK ABBAN, HOGY MIT CSINÁLJAK!!

#Tera #abort pointer is null (. webbrowser.cpp/244) #Tera hiba
2013. szept. 29. 22:18
 1/2 Effecthunter válasza:

Megtalatam a megoldast xD


Na szóval:


1.Kapcsold le a netet


2.Indítsd el a tera Launchert


3.Kapcsold vissza a netet


4.Endzsoj dö gém ;)


Nekem Így sikerült visszahoznom :]]

2013. okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen már visszaállt a játék! De nagyon értékelem hogy írtál egy választ még egyszer is köszönöm szépen!
2013. okt. 3. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!