Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Am ez tanulható?

Mit csináljak? Am ez tanulható?

Figyelt kérdés

Ha beszólnak,akkor szinte sohasemmi sem jut eszembe hogy mit kéne vissza szólni.Ha meg gyoran visza szólok valamit,akkor tuti vagy valami gáz lesz(amit mondok).

Amm ez tanulható?



2013. szept. 30. 17:05
 1/3 anonim válasza:
Hello lehet hogy nem segít én se tudok visszaszolni de ha google-n rákeresel arra hogy beszólások ot csak találsz valamit
2013. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ehhez önbizalom kell, nem bemagolt mondatok. Egy bemagolt, megtanult mondattal csak még cikisebb helyzetbe tudod magad hozni. Eleve nem értem miért akarsz visszaszólni? Miért akarsz lesüllyedni a beszóló szintjére? Nem bölcsebb csak magadba mosolyogni egyet a hülye barmán, és elengedni a füled mellett?
2013. szept. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2/2:

De csak én mindig mindent magamra veszek és felcseszem magam.Aztán meg késöbb rájövök milyen jó lett volna ezzel vagy azzal vissza vágni.

2013. szept. 30. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!