Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

15/L vagyok. Ebben az évben úgy döntöttem, hogy kiköltözöm Angliába apuhoz, hogy jobban menjen az angol, és ide járok suliba, minden ott hagytam.

Ti mit tennétek, ha amikor eljöttetek mindenki sirt volna, hogy igy meg ugy fogsz hiányozni irj minden nap stb. és tényleg mindenkivel jóba lettetek volna, és kijöttök..és kapjátok askon az oltásokat, és másoktól értesültök róla, hogy az elvileg milyen jó barátnőd ezt meg ezt mond rólad?

Ti maradnátok kint ? vagy mit tennétek?


2013. szept. 30. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát vissza már ne gyere, mert azok a barátnők nem is voltak barátnők, ha most a hátad mögött oltogatnak, akkor azok qrvák, nem barátnők, ha jól megy neked odakint, akkor maradj, csak jobb lehet. Énis mennék, ha tudnék. Nem hiányozna senki.

Mondjuk nekem nem igazán vannak igazi barátaim, meg ilyenek. Talán a család akiknek én hiányzoznék, de másnak nem(lehet még nekik se).

18F

2013. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
most jöttem rá, hogy igaz barátaim nekem sem voltak.:/ Köszönöm szépen ! :)
2013. szept. 30. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!