Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önvédelmi sprayt hol lehet...

Önvédelmi sprayt hol lehet kapni, és melyiket javasoljátok (hangspray, gázspray, paprikaspray)?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Military shopokban keresd. Tanácsot meg szerintem nyugodtan kérhetsz az eladótól, ő tuti, hogy ért hozzá.
2013. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kovpet ***** válasza:

"ő tuti, hogy ért hozzá"


Hát... :))

Military shopban az eladóra nem bíznám az életem. Meg ugye aki érdekelt valaminek az eladásában, attól sem kapsz soha elfogulatlan tanácsot.


A hangsprayt én nem ajánlom. Igaz, szubjektív a dolog, de ha már nálam van valami, annak legalább az elméleti hatása legyen olyan, ami meggyőző.


A gázspray (a paprikaspray is az, nem értem, hogy újabban miért lett divat így külön emlegetni) jó, de csak ha gyakorolsz vele és a viselni kívánt darabból is kifújsz kicsit. Meg persze figyelsz a szavatosságára. Meg olyan helyen tartod, ahonnan stressz alatt is minimális idő alatt tudsz vele fújni.


A capsaicin hatóanyag (paprika) egyébként kkve, elvileg közterületen nem birtokolhatod, de szerintem ezzel nagyon sokat nem érdemes törődni.


Fegyverboltban vedd, ha van rá lehetőséged és előtte olvass utána a választott típusnak és hatóanyagnak.

2013. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!