Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tizenéves lányok, fiúk mi a...

Tizenéves lányok, fiúk mi a vélemélnyetek erről?

Figyelt kérdés

Na szóval először is megvan a saját magam véleménye a dolgkoról,csak kíváncsi vagyok,hogy a velem egyidősek mit gondolnak az ilyen lányról,azaz rólam.



"Nem vagyok kimondottan jó tanuló inkább olyan közepes,azaz 4-es,3-mas tanulónak mondanám magam.

Cigizek,szeretek a haverokkal piálni.Egyszóval szeretek inni.

Nem vagyok szűz.Életemben eddig egy fiúval feküdtem le,akivel járok,azaz egy ideje komoly kapcsolat van köztünk.15 éves lány vagyok"


A kérdésem :Szerintetek k***rva vagyok?


2013. okt. 2. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Elemezzük ki:

,,Nem vagyok kimondottan jó tanuló inkább olyan közepes,azaz 4-es,3-mas tanulónak mondanám magam."

Szerintem, a normális jegy ebben a korban (4,5-5).

,,Cigizek,szeretek a haverokkal piálni." Tehát a legnagyobb dependenciakapacitással rendelkező drogokat fogyasztod. Ez elég nagy hiba, a másik probléma, pedig, hogy a fejlődő szervezetnek ez nagyon rosszat tesz. Csak hogy egy kicsit összehasonlítsam más drogok dependenciakapacitásával (tehát azzal, hogy mekkora függőséget okozhat):

Alkohol - erős

Nikotin - nagyon erős

LSD - gyenge vagy nincs

THC - gyenge vagy nincs

Kokain - nagyon erős

Koffein - gyenge


Ezek alapján az alkohol, nikotin elég elkeserítő helyen áll.


,,Nem vagyok szűz.Életemben eddig egy fiúval feküdtem le,akivel járok,azaz egy ideje komoly kapcsolat van köztünk.15 éves lány vagyok"


Ezen már úgy sem lehet változtatni, nem is érdemes ezen rágódni.


Összességében, ha egy kicsit összeszeded magad, elkezdesz tanulni, akkor ,,jobb" emberré válhatsz. Van erre még 4 éved.

2013. okt. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!