Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Repülőgépen útközben, kb.11000...

Repülőgépen útközben, kb.11000 méter magasan engedélyezett a mobiltelefonálás? Milyen a hangminőség? Voltak vagy vannak időszakok, amikor nem lehetett repülőgépen mobiltelefonnal telefonbeszélgetést folytatni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. okt. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem lesz térerőd egy zárt fémdobozban 11km magasságban.
2013. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket.

Nem rólam van szó, nem fogok repülni és ha repülnék, sem akarnék telefonálni közben. Azért tettem fel a kérdést, mert épp nézek egy filmet, amelyben az előadó egy mondatot elejtett a 11 km magasságban történő telefonálásról és felkeltette az érdeklődésemet. Például az is, hogy lenne-e egyáltalán térerő, stb. Épp ilyesmi(k)re vagyok kíváncsi.

2013. okt. 3. 11:25
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Melyik az a film? Jó film? mi a cime?
2013. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
NINCS térerő. Nem lehet, csak műholdas telefonnal telefonálni 11km magasságban.
2013. okt. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jelzem, hogy nem én piros kezeztelek le benneteket.


(A film egyébként egy előadásról készült felvétel volt, nem egy akciófilm vagy játékfilm. Felkeltette az érdeklődésemet egy elejtett mondat, de nem erről szólt az egész előadás. Az előadó felvetette, hogy milyen lehet a telefonos kapcsolat minősége, ha az egyik fél 11 ezer méter magasban repülőn ül. Mivel fogalmam sincs erről, ezért kérdeztem meg a "gyékásoktól".)

2013. okt. 4. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!