Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok a neten régi 70...

Hol találok a neten régi 70 es évekbeli sportképeket?

Figyelt kérdés

Tudom hogy google, találok is de nekem elsősorban iskolai sportképek kellenek. Győri iskolából kellene a kép, igazából a nagynénémről keresek képeket de a neten mindent beírtam már ami csak eszembe jutott de nem találok. Azt tudom hogy az ETO pályán lehetett egy bemutató amin ő is ott volt és sajnos az ő képei megsemmisültek és szeretne így nosztalgiázni ezekről, és engem kért meg hogy keresek.

Tudom hogy vannak facebookon meg ilyen olyan csoportok ahol ezek megvannak de magamtól mindet nem találok meg sajnos és azért is írok ide, hátha van valaki aki tud pár oldalt ahol találok ilyen képeket.

Nagyon hálás lennék érte, és bocsi a kategóriáért de sietek és hirtelen nem tudtam hova tenni.



2013. okt. 3. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezen a zseniális oldalon nézelődj. 26ezer közt évszámok szerint (sarokban info, amiről van):

[link]

2013. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!