Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Levágnád egy barátod kezét/láb...

Levágnád egy barátod kezét/lábát azért, hogy te élhess?

Figyelt kérdés
Tudom ez egy elég valószínűtlen dolog.. de tegyük fel elrabolnak a haveroddal együtt, és meg akarnak ölni, csak az az egy túlélési lehetőségetek, hogy levágod a barátod egyik végtagját. És akkor mindketten elengednek.. Megtennéd? Még ha ettől örök életére elveszti a végtagját, nem bír járni többé?

2013. okt. 4. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
biztos te is azt az idióta Fűrész sorozatot nézted.nem ,nem vágnám le senkinek a kezét sem a lábát,és sosem kerülnék ilyen helyzetbe.
2013. okt. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Soha.
2013. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez nem a Fűrésszel kapcsolatos. kb két részt láttam, vagy csak egyet, de nekem nem jön be az olyan..
2013. okt. 4. 22:05
 4/9 anonim ***** válasza:
ha ez jelentené hogy életben maradjunk, akkor persze. de probálnék minél gyors lenni. aztán hívnám a mentőket és elszorítanám hogy ne vérezzen el.
2013. okt. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Danna99 ***** válasza:
ÉN SOHA AZ ÉLETBE NEM TENNÉM INKÁBB HALJAK MEG DE A BARÁTOM MARADJON ÉLETBE!!!!!! ÉPEN ÉS EGÉSZSÉGESEN!!!!!
2013. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Neked elmentek otthonról... Elmebeteg vagy. Sűrgősen keress meg eyg pszcihológust.
2013. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Öcsém, keress meg egy pszichológust, neked a zárt osztályon a helyed. De ez most komoly minden viccet félre téve. Ezzel Te szabadlábon vagy?
2013. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Egyenlőre.. :D

túl sok gyilkolós horrort néztem, lehet azért vannak ilyen gondolataim.

Egyébként én nem tudnám meg tenni..

2013. okt. 9. 19:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, a példád elég furcsa, de...

Más okból előfordulhat ilyen. Vagy legalábbis olyan, hogy valaki a végtagját elveszti.Egy végtag és az élet nem összemérhető.

Már 10 éve egy lábbal élek. És furcsa a helyzet, de kibírható!

Vonatbalesetem volt, és ha nem lettek volna ott talpraesett emberek, akkor ma nem írogatnék! A legfontosabb, ahogy írta is valaki, hogy ne hagyjuk elvérezni az illetőt! Megfelelő eszközzel, (kötél, öv, táskaszíj de akár egy harisnyanadrág is!) a megfelelő helyen nyomást alkalmazva meg kell szüntetni a vérzést. Ez a szorítókötés, aminek veszélye, hogy az elszorítás alatti részen elhalhat a végtag - tehát lehet, hogy innen fogják amputálni a végtagot.

2013. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!