Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek hasonlo, vagy otlet?

Nektek hasonlo, vagy otlet?

Figyelt kérdés
En nagyon szorongok a tarsasagtol! Egy heten minimum 2 sirok.. Nem bantanak , csak mas vagyok.. Nem vagyok hangos,olelkezos nem is vagyok nagyon szep stb...neha ugy erzem Lathatatlan vagyok..! L vagyok (bocsi de nincs ekezet) neha gondolok a halalra.. De tudom h nem csinalnam meg..csaladert stb..

2013. okt. 4. 23:39
 1/2 anonim válasza:
Menj el pszichologushoz, hidd el segiteni fog.(nekem is segitett, nem csak abban, hogy ne erezzem magam rosszul tarsasagban) Eleg ha elmesz 1x/2x. Beszelgettek, es jobban fogod magad erezni, es ezt te is eszre fogod venni. En is eszrevettem pl.: egyre tobbet hordom osszegumizva a hajam, azelott meg mindig le volt engedve es ugymond elbujtam moge. Nehogy megold magad emiatt, vagy csinalj valami hulyeseget. Nem eri meg hidd el:)
2013. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
*öld (boxsi en se szoktam ekezetet irni)
2013. okt. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!