Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hogy hülyeségnek hangzik...

Lehet hogy hülyeségnek hangzik de nem tudom eldönteni a barátnőmről hogy cigány e vagy magyar. Hogy Derítsem ki?

Figyelt kérdés
Nem szeretném megkérdezni mert Hülyeség én nem bánnám ha cigány sőt jól esne mert félig én is az vagyok a Vezeték neve Drótár találkoztam az apjával is abba is látok egy kis Roma vonást.

2013. okt. 6. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy ha szereted? Amúgy valószínű.
2013. okt. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeretem nagyon. csak kíváncsi vagyok
2013. okt. 6. 16:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy??
2013. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha a barátnőd, simán megkérdezheted szerintem:)

de amúgy tökmindegy:D nyilván, kíváncsiság, ezt értemén:D

2013. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából azért nem merem megkérdezni mert akkor vissza kérdezné ugyan ezt én meg szégyellem kimondani hogy félig roma vagyok.
2013. okt. 6. 18:02
 6/8 anonim ***** válasza:

ejj ejj

akkor járjatok még egy darabig, és utána:D fél év után már simán lehet ilyenekről beszélni... legalábbis szerintem..

2013. okt. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha teged nem zavarna benne akkor magadban se szegyelld.


Tippnek en azt adnam, kerd meg h nezegessetek csaladi albumokat (mert erdekel h milyen volt kicsinek meg ilyesmi), a fotokon szereplo szemlyek etnikumanak aranya segithet valaszt adni a kerdesedre. Mondjuk arra keszulj fel h eselyes h akkor os is megnezne a ti albumotokat.

2013. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

nézd meg a családját meg a rokonságot nagyszülőket stb és akkor kiderül minden.

sztem tőle ne kérdezd mert lehet h sértésnek veszi ha pl nem roma

2013. okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!