Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki nem kedveli...

Van itt valaki aki nem kedveli Tom Cruise-t?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nagyon nem kedvelem, és kíváncsi lennék mások véleményére is :D

2013. okt. 7. 08:23
 1/4 Ubul Ubul válasza:
Irritál az arca, mint színész, mint ember.
2013. okt. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megnyugodtam hogy nem vagyok ezzel egyedül :D pff az én környezetemben mindenki csúnyán néz rám hog miért szidom Őt valahányszor szóba kerül :D
2013. okt. 7. 08:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok filmjét bírom.

Top gun, Mint a villám, Interjú a vámpírral stb.


De mint ember nagyon utálom. Színészként jónak tartom, de ez a szcientológia és amiket hallani még róla...

2013. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én sajna max 2 filmjét tudom elviselhetőnek mondani ( Collateral, Világok harca)

és hát ez a "felfogása"....no comment :D

viszont nagyon tudom szidni válogatott módokon :D

mikor rossz kedvem van akkor a barátnőm elég ha kimondja a nevét és én már szórom is a szitkokat :D és csak röhögök :D

2013. okt. 7. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!