Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy hete van barátom es nem...

Egy hete van barátom es nem tudom mit tegyek, mert eddig szerettem de egyre jobban azt erzem hogy mar nem szeretem. Nem szeretnek vele talalkozni sokszor. Vagy nem szeretek vele lenni. Mit tegyek? Mert megbantani se akarom.

Figyelt kérdés

2013. okt. 7. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy hete? Majd ha 3-4 év lesz ez a terminus, s akkor merül fel ez a kérdés, akkor gyere vissza.

Semmit ne tegyél. Hagyd az eseményeket maguktól folyni.

2013. okt. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Őszintén, de tapintatosan add tudtára, hogy mégsem ő az igazi. Minél gyorsabban túl vagytok rajta, annál hamarább továbbléphettek. Sok sikert!
2013. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Két hét nem szerelem...
2013. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Beszéljétek meg. Ha mindenképpen rosszul érzed magad vele, akkor szakíts.
2013. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"egyre jobban azt érzem hogy már nem szeretem"


Szakíts vele,hogy minél hamarabb mindketten megtalálhassátok azt a személyt, akivel igazán boldogok lehetnétek!

2013. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
már 3.hétnél járunk.... és nem változott semmi...ugyanezt érzem.viszont most szakítanék vele,de jövöhéten lesz egy tábor,ahol ott lesz,és ha szakítunk nagyon rossz lenne szerintem a tábor.mivel hogy gondolom elkerülnénk egymást,és nem beszelgetnénk meg semmi.....es még mindig kétségtelen vagyok:C
2013. okt. 20. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Az jó, ha kétségtelen vagy, csak a szó jelentését nem ismered.

Te, most haragszol rá, vagy csak nem szereted? Miért kellene kerülni egymást, ha nincs harag?

2013. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

azthiszem már nem szeretem:(

de még a táborig ki kellene huznom:p de már nem nagyon birom:l

2013. okt. 20. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!