Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátnőm papírt és vattát...

Barátnőm papírt és vattát eszik! Mik a káros hatásai és hogyan segíthetnék neki a leszokásban? Azt mondta nem fogyni szeretne csak jó érzés megenni és ízlik neki!

Figyelt kérdés
2008. júl. 5. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
HÁt pl mellékhatásként meg is halhat:S Lazán csinálhat neki egy bélelzáródást. Egyébként ne higgy neki, valószínű hogyfogyni akar, anorexiának hívják felénk... Először is kéne , hogy legyen valahogy betegségtudata, erre próbáld először is rávezetni...
2008. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem normáis dolog. Egyszer láttam erről egy műsort a Fókuszban, még évekkel ezelőtt. Komoly problémát okozhat. Sok lány csinálja ezt, éhesek, és akkor papírt, vattát esznek, mert attól azt gondolják, nem híznak. Egy idő után kórházban kötnek ki. A papírt mindenféle vegyi anyagokkal kezelik, ez nem arra való, hogy megegye. Oké, azt mondja, nem fogyni szeretne, de ez akkor sem egészséges.
2008. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Hát gyorsan szoktasd le, mert biztos nem tesz jót. Ez valami kamu lehet, hogy ízlik neki. Wc papír akkor nem ízlik neki?

Ha éhes akkor inkább kapja be a brét, az is egészségesebb.

De inkább egyen normális kajákat. Ha fogyni akar akkor meg mozogjon, de az is lehet csak ő látja magát túlsúlyosnak, ez betegség, lássa be, hogy amit csinál azzal kárt tesz magában.

2008. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Annyira okos mindenki, hogy az már hihetetlen. :(

Valószínűleg tényleg nem egészséges (főként bélelzáródást okozhat, ami nem túl kellemes...), de igenis találhatja finomnak!

Én pl. gyufát (fej nélkül) és puhább műanyagot (pl. fülpiszkáló rudacska) eszek, és tényleg jó dolog, feszültség-levezetés, de nem olyan amorf, mint a rágó). Ja, és nem vagyok anorexiás, nem fogyózom, és fiú vagyok.

2008. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
akkor neked is gratulálunk a gasztronómiai érzékedhez
2008. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
ez attól függ, miért csinálja... ha anorexiás, akkor az anorexiából kell kigyógyítani, ha tényleg csak ízlik neki, akkor mondd el, milyen baja lehet belőle és azokat hogy kezelik, hátha elmegy tőle a kedve.
2008. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Jajj, volt egy lány a sulimba aki ugyanezt csinálta, de köretnek néha bedobott egy-két szalvétát is. Kórházba került.. Keress rá a neten, hogy mit okoz a szervezeteben, nyomtasd ki és ajándékozd meg vele a barátnődet.
2008. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ne szoktasd le hisz mert természetes alapanyagú szerintem vegyél neki karácsonyra te is!!!!
2008. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, azonnal keres meg egy orvost, és neki mondd el, ő tudni fogja a továbbiakat. És biztosra veszem, hogy fogyni szeretne, de akor legalább lelkiismeretesen csinálné, kemény munkával, diétával, de nem papírral. Mondom: DOKI!!! Vagy ha lehet a stüleivel beszélni, akkor nekik is mondd el, hogy ez amit a lányuk csinál abnormális dolog. Remélem abbahagyja ezt az önpusztítás dolgot.
2008. júl. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!