Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiuk ez a kérdés nektek szól!...

Fiuk ez a kérdés nektek szól! Mi a leghatásosabb módja a fanszőr eltávolításának? Milyen módszerrel lehet tőle egy hosszabb időre megszabadulni? A borotva nem jó mert túl hamar vissza nő a szőr.

Figyelt kérdés
A gyantáztatásra már gondoltam de az irtó fájdalmas azt hallottam. A legidegesítőbb az mikor leborotválom teljesen és 1-2 nap elteltével már látom hogy nő vissza. Ez lehet hogy undorító hogy ennyire kitálalok de amikor vissza nő a szőr a tövénél azt utálom a legjobban. Ti hogy csináljátok ?

2013. okt. 11. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom... pedig en nem is akarnam teljesen leborotvalni csak rövidre - de irtora szurt amikor kiprobaltam, es nem is csak egy-ket napig, hanem majd egy hetig :-(

(egy már nem tini F)

2013. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Engem nem szúr és nem is ezzel van a bajom. Hanem azzal hogy nem tudok tőle hosszú távra megszabadulni. A tövében mikor vissza nő a szőr az olyan gusztustalan látvány. És nem szeretek ilyen sűrűn borotválkozni oda lent.
2013. okt. 12. 20:36
 3/3 anonim válasza:

Hát a leghatékonyabb otthon is elvégezhető módszer még mindíg a gyantázás. Ha mégis mellette döntesz figyelj rá hogy elég hosszúra növeszd meg a szőrzeted hogy rendesen kitudd tépni. Egyébként szerintem kilehet bírni nem annyira fájdalmas, húzz le előtte egy két felest és harapj rá valamire:DD

A másik ami lehetséges bár nemtudom hogy intim testrészek körül is alkalmazható-e a lézeres szőr eltávolítás. Ezeket általában a lábakon alkalmazzák minimálisan 2-3 hónapig nem nől vissza. Remélem segítettem:)

2013. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!