Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek neveznétek? és mit tegyek?

Minek neveznétek? és mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy fiú, aki hát, nem is tudom pontosan.. "tetszik" talán, nem vagyok szerelmes ezt tudom.De egyszerűen minden perceben azt kívánnám h legyen mellettem és beszélgessünk hogy elmeséljem neki a napom ő is az övét:) hogy együtt menjünk el egy buliba, vagy bárhova.. /ne értsetek lécci úgy h szerelmes vagyok mert nem vagyok az, de tudom h az lehetnék belé/ mert hát nem szoktunk beszélgetni.. régebben láttam suliban és akkor ugy látásbol mondtam h jó pasi:) és aztán nyáron voltam egy buliban amiben ő is ott volt és nem tudom hogyan kerültünk össze (hisz nem ismerjük egymást) de valahogy mégis.. és másfél óráig beszélgettünk (bár nem nagyon emlékszek sajnos erre) és smároltunk is:) és azóta se beszéltünk.. de egy következő buliban a legjobb haverja odajött hozzám és beszélgettünk (persze a fiú is szóba jött/ an egy osztálytása aki tetszik neki de a lányt hidegen hagyja/ és aótaa is beszélgetek a legjobb barátjával) persze a sráccal azóta se beszéltünk de szoktam látni az iskolában meg iskolán kívül is h bámul.. és most igazábol azt e tudom h mit érzek mert nem szeretem,de vele akarok lenni és tudom hogyha megismerném szerethetném, és hogy igazábol mit is tegyek? felejtsek, várjak?
2013. okt. 11. 21:25
 1/5 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16
2013. okt. 22. 19:39
 3/5 anonim válasza:

Honnan tudod, hogy jó az a pasi, ha még nem is beszélgettetek? -.-"

Akkor mondd, hogy jó a pasi, ha már beszélgettetek!

VIGYÁZZ!

Mivel még ő is tizenéves, TÉGED BÁRMIKOR DOBHAT, HIÁBA JÓKÉPŰ!

Ne csak külsőre ítélkezz, ISMERD KI BELSŐLEG IS!

Jó, fontos a külső, de nehogy csak a helyesek legyenek előnyben, hanem az átlagosak is!

2013. okt. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bélgettünk már egy buliban, vagy másfélóráig beszéltünk és 1x nem engedte h elmenjek.. meg egy másik buli után nagyon részeg volt és én vitettem haza és akkor is beszélgettünk egy kicsit..és a legjobb barátja elszolta magát h elég gyakran szóba jövök köztük..(bár ez lehet rossz és jó is)
2013. okt. 26. 20:08
 5/5 A kérdező kommentje:
illetve még néha ugy "beszélgetünk" h a legjobb barátjával mikor beszélek ő néhány mondatom bemásolja a srácnak és aztán a legjobb barátja bemásolja nekem a választ..
2013. okt. 27. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!