Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szorongok a...

Mit tegyek ha szorongok a cigányok miatt?

Figyelt kérdés
Budapesten élek 19 éves fiú vagyok. Nem volt még ügyem velük, de annyi mindent hallani a hírekben hogy konkrétan kész horror van a fejemben. Magas vagyok és kondizom lehet ez kizáró ok nekik. De eszembe jutott hogy mivan ha nem tudom megvédeni a barátnőmet tőlük, akkor milyen "férfi" lennék a szemében. Nem tudom mit tegyek. Menjek boxolni vagy vegyek fegyvert?
2013. okt. 14. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj: Ha feszült vagy, ha szorongsz, és elő ítéletes vagy, a kisugárzásodból kifognak szúrni. Előbb utobb belédkötnek, ha undorodsz tölük. Ugyanis kisugázásból ki fog tűnni nekik. így azt javaslom, hogy amit hallassz róluk ne vedd komolyan és ne vedd enyire tragikusan föl a dolgot... 1. az neked sem jó, ha álladóan festültségben élsz. 2. Ne gondolj mindárt rosszra, ha közeledben van egy pár. 3. Ne ne halgass direkt zenét, azért hogy kizárd őket a környezetedből, ugyan is ezek is irritálják őket, és ha ha hiszed hanem, nagyon jól tudják miért van a füledben, és hogy a fejed csak egyhelyben van mint egy szobor! Ezzel saját magad elárulod. 4. Próbld ugyanolyan embereknek nézni mint bárki mást. Legyél nyugodt, legyél laza, mert rosszra gondolsz azt bevonzod az életetben. Tehát nem kell előítéletesnek lenni. Ha úgy mész közösségbe, h utálod, vagy félsz tőluk és csak azon jár az agyad, hidd el észre fogjág venni hogy valami nem stimm veled. Remélem hasznos választ adtam.
2013. okt. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1: jól leírtad hogyan húzzuk meg magunkat társadalmi normák szerint élni képtelen alja néppel szemben.


Kérdező: Budapest veszélyzóna ilyen szempontból. Amikor én gyalogosan kényszerülök ott közlekedni, mindig figyelem nem jön-e valaki túl közel mögöttem. Ha igen, megállok, hogy elém kerüljön, vagy elkezdek gyorsabban menni. Előzőnek abban igaza van, hogy nem szabad senkit élből lenézni, de azért ne áltassuk már magunkat; nem kell hat diploma, hogy felismerjük a veszélyes alanyokat. Ezeket kerülni kell, mert beléd fognak kötni (ha szerencséd van, ha nem, csak hátulról leszúrnak).

Ha biztosra akarsz menni, hordjál magaddal könnyen elővehető önvédelmi eszközt. Különböző gáz-spray ami nálunk legális. Kést ne használj erre, mert nekik is van, nagyobb...

2013. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"#1: jól leírtad hogyan húzzuk meg magunkat

társadalmi normák szerint élni képtelen alja néppel

szemben." 1: Ez meghunyászkodás! 2: Nem kell meghúzni magatokat, de akkor miért nem álltok mi magatokért? Még soha nem hallottam azt, hogy ösze fogtok ti is.. akkor meg mit jár a szád á? Egyértelmű hogy az olyanokat kerülni kell, de van olyan eset mikor lehetetlen kikerülni! És hidd el olyankor jobb ha nem látják hogy fél, vagy undorodik, úgyanis ezeket kiszúrják, de gyugodt az ember, és tudja valahogy kezelni a helyzetet, valahogy megúszhatja..ezért írtam hogy ne paráztassa be közösségge magát. Ez egyáltalán nem hülyeség! Vagy ha ez valaki meghunyászkodásnak veszi, akkor lehet nektek ismcsapatokba verőtni, és összecsapni velük! de miért nem teszitek? Vagy ha pestem meg látnak olyat hogy roma ver magyart, miért avatkoznak bele? Miért megy oda 4-5 magyar és védi meg? Inkább elmennek onnan ugye, és szaladnak a rendőrségre, az időtájt még kiérnek a rendőrök anyon ütik! Utánna mit csinálnak, haza mennek és a neten hősködnek, meg a neten fejtik ki a fajgyülöletüket! Miért nem fogtok össze a társadalomban fiatalok? Mitől féltek? Kormány, meg a rendőrség őket védi? Hagyjuk már. Inkább bekéne válalni a következményeket büszkén, és nem meghunyászkodni. És akkor tisztelnének titeket ilyen téren a cigányok és tartanának töletek, de csak úgy drasztikusan összefognátok! De a könnyebb a neten rasszista lenni, és a magyaráldozad! Ezt rossz indulatból mondtam, ez megoldás, védjétek meg magatokat, ha kell csoportosan mert ezért kaptak/kapnak rátok.

2013. okt. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom hogy most leugatni készülsz, de a helyesírási hibámat nézd el, mert egy pár szó is hiányos. De remélem érthető, és nem kezdetek el ít "tanúlj meg írni te gyökér" stb
2013. okt. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom mindkettőt. Gázriasztóból valami könnyű, forgótárast javasolnék.
2014. jan. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!