Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 10 éves vagyok. Mit tegyek az...

Fruzsina0000000 kérdése:

10 éves vagyok. Mit tegyek az osztálytársammal aki anyázott erre mondtam hogy meghalt ő erre azt mondta leszarja. Ezóta nem hagy békén és folyton ver és bánt. FELLÖKÖTT ÉS TOLLAT SZÚRT A HÁTAMBA! Szeretnék rajta bosszút állni. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
TÉNYLEG IGAZ!!!!!

#tollat szúrt
2013. okt. 15. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

és ezt mind lányként?


szólj a tanároknak, meg a nevelődnek (vagy nemtom ki nevel)


figyelmen kívül kell hagynod, mert csak addig van Rád hatással, amíg Te figyelsz rá!

2013. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy ezt kéne (apukám nevel) de nagyon jó lenne ha valaki megleckéztetné mert egy bunkó állat! és a legjobb hogy van 1 osztálytársam aki azt se hiszi el hogy meghalt anyukám a 8 embert picit izgat de ők is mint a többi 23 leszar.A TANÁR MEG A DÁVID ANDRÁSNAK (AKIRŐL BESZÉLTEM) AD IGAZAT!
2013. okt. 15. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Csakhogy a bosszú nem fogja feloldani az igazságtalanságot amit ő követett el ellened!

A bosszú csak megmutatja, hogy Te sem vagy jobb nála.. ha jól megvered, vagy megvereted, nem lesz vége a dolognak.. sőt, csak akkor fog elkezdődni, mert akkor majd ő érzi igazságtalannak a dolgot és ő fog bosszút tervezni!


vagy.. tegyél olyat, amire nem számít! az ilyen primitív emberek nemvalószínű, hogy gondolkodnak, amikor ilyeneket tesznek.. állj meg vele szembe és kérdezd meg, hogy "miért csinálod ezt?" és ha mondd valamit (ami nem anyázásból áll) akkor mondd, hogy "kérlek hagyd abba, mert ennek semmi értelme és nem vezet semmi jóra".. és ezt persze normális, vagy még annális nyugodtabb hangerőn és hangsúllyal:D

nem garantálja a sikert, de megpróbálni meg lehet..:)


Azon kívül meg ha a tanárok észreveszik, akkor Téged fognak felelősségre vonni, mert a remek rendszernek köszönhetően a tanárok is kellően ostobák, hogy ne lássanak az orruknál tovább... bár.. igazából nem is akarnak tovább látni, mert az fárasztó..


ugyan lány vagy, és 10 éves.. de ha tudod mi történt Anakin Skywalkerrel, akkor tudnod kell, hogy a bosszú útja járhatatlan!

2013. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szedj össze pár havert/rokont, aztán amikor épp hazafele tart, és egyedül van, húzzatok zsákot a fejére és verjétek el. Tudni fogja, hogy miért kapta, de azt nem biztosan, hogy pontosan kik.


Esetleg titokban csempéssz drogot a lakásában, táskájába, aztán nyomd fel a rendőrségnek.

2013. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szegény gyerek! :( 14 éves lány vagyok... Sajnállak, add vissza neki a tollast, velem csak most van ilyen, hogy a táblát nem akarta letörölni és még ki is közösít
2014. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!