Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki szakács szakmába kezdene,...

Aki szakács szakmába kezdene, annak tényleg le kell vágatnia a haját?

Figyelt kérdés
Pályaválasztás előtt állok.. Mint mindenkinek, nekem is nehéz dönteni, de leginkább az élelmiszeriparban gondolkozom. Szakács vagy cukrász szeretnék lenni. Emo hajam, van és nem szeretnék megválni tőle.. Tényleg le kell vágatnom, hogyha szakácsnak tanulok tovább?? =))
2013. okt. 18. 13:46
 1/3 scoobyhun ***** válasza:
Úgy tudom igen.Ha lány vagy akkor nem kell levágnod hanem felkötöd és arra hajhálót (vagy mit) teszel.Ha fiú vagy akkor le kell vágnod.Az egyik rokonom is ilyen téren tanul, neki levágatták a haját neki kb. 8 centi hosszú haja volt.
2013. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem "kell" viszont ajánlott és a fiúk kicsinálnak ám a konyhába ilyen hajjal:D

Szóval ha ezen a pályán szeretnél továbbtanulni érdemes megváltoztatni a hajadat

2013. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bumbi02 ***** válasza:
Tévhitek elkerülése végett.. Nem kell levágni. Hiszen ha a lányoknak megengedett a hosszú haj, akkor apasiknak is. Csak hát akkor fel kell kötnöd a hajad, vagy hajháló. Ha igazán szakács vagy cukrász akarsz lenni, akkor eldöntöd hogy az afontosabb hogy cuki legyen a hajad, vagy az, hogy azt csináld ami szeretnél lenni. Én 10 évig nem vágattam le a hajam, mert "rockzenész" voltam, és egy munkahelyemen a séf megkérdezte hogy nem vágnám le a hajamat? Mondtam hogy de. Ez volt az ára annak, hogy egy Michelin csillagos séffel dolgozzak, és azt hiszem megérte egy gyerekkori hóbortot bedobni ezért.
2013. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!