Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti milyen jelenségekben...

Ti milyen jelenségekben hisztek? Vagy mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést azért tettem fel, mert ugyanis én ma bukkantam rá, amiről még nem is hallottam, ami 2011 tavaszától egész őszég, hogy a világ minden tájáról tettek fel videókat a közismert videó megosztóra, hogy hangokat hallottak, néhol hangos, néhol pedig kicsit halk, búgó, fémes, mély, kürthöz féle hangokat hallottak,sokak szerint mintha az égből jött volna a hang, sokak szerint pedig a Föld alól, még itt is mo.-on, és még a kutatók sem tudják rá a választ, de némelyik cikkben sok feltevést írnak le, hogy pl. a föld alatt a mag miatt jönne, vagy a sok technikai bisz basz miatt vannak ezek a hangok, de most félre téve, tök mindegy honnan jött, érdekességeget is írtak, hogy USA-ban hallották először, és másnap történt pl két helyszínen egyszerre földrengés... egyesek szerint ezek olyan jelenségek, amikről a világon csak a kormányok tudnak.

Ezt a témát csak példának hoztam fel kérdésekkel együtt, hogy tudjátok kb mikről akarok kérdezni, de ez melett gondolok én ilyenekre: szellemek, Ufók, sellők, különböző megmagyarázhatatlan jelenségek, bármi ilyen dolog, és hogy mi a véleményetek róluk, léteznek-e, vagy emberi technológiával létrejött dolog, esetleg a világ elől eltusolt dolog, bármi, ami megmagyarázhatatlan.



2013. okt. 18. 15:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!