Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 6 hónap alatt meg lehet...

6 hónap alatt meg lehet tanulni gitározni?

Figyelt kérdés
Nem profi módon, hanem úgy, hogy el tudok játszani számokat szép folyamatosan. főleg punk-rock , rock, hc számokat szeretnék . köszönöm!

2013. okt. 20. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy-egy felkapott slagerhez nem kell tobb 3 akklrdnal:D

szoval boven... :)

maximum a betanult szamokon kivul semmi mast nem fogsz tudni kezdeni a gitarral.. de ha nyari tabortuzhoz kell, akkor nem is kell;)

2013. okt. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
50%
Akkordtologatós punk rock számokat jó pontatlanul talán igen.
2013. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igazából már tanultam gitározni, de abba kellett hagynom néhány hónap után, mert nem volt rá időm, viszont minden álmom az, hogy vehessek egy elektromos gitárt és azon tanuljak, de a szüleim nem engedik, csak ha rendesen el tudok játszani dalokat. az akkord váltások nem mennek nekem
2013. okt. 20. 18:02
 4/10 anonim ***** válasza:

jó pontatlanul, talán...

hát nemtudom..

leszeded a guitarpro-t meg hozzá keresel egy tabot, aztán lefogod ami oda van írva... ha 1-2 hétig gyakorlod az adott akkordváltást, akkor rutinszerű lesz, és nem lesz pontatlan


amúgy meg

http://www.youtube.com/watch?v=1dwwabTfrUQ

meg nézd meg a fickó oldalát is (oda van írva) ott meg tudsz tanulni alapszinten gitározni, szerintem elég jó:)

2013. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, főleg most hogy lesz őszi meg téli szünet. Ne halogass, már ma kezdd el.

És ja, lehet, hogy nem leszel Zakk Wyde 6 hónap alatt, de szard le a g*cibe, a rock nem arról szól ;)

2013. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Hát, a videón a fickó 10év után sem tud pontosan játszani. Kedvencem (még mindig, tudom, már sokszor belinkeltem) a tavaszi szél vizet áraszt, amit egy óvodás pontosabban énekel el, mint ahogy ő csinálja. Borzasztó szar, senki ne tanuljon tőle.
2013. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a fickó online tanfolyamát elvégeztem. nem vagyok jobb ettől. a gitár egyetem szar. De köszi a válasokat :)
2013. okt. 27. 12:28
 8/10 anonim ***** válasza:

hát nemtom, szerintem a kromatikus ujjgyakorlatok elég jók.. a fickótól függetlenül, a gyakorlat maga jó, hozzászoktatja az ujjakat a fogásokhoz.. csak sokat kell csinálni..

ti tudjátok

a kérdésre a válaszom továbbra is: persze, simán:)

2013. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a kromatikus ujjgyakorlatokat amúgy csinálom, ha az időm engedi. Csak 8. osztály első félévét nagyon meg kell húzni, ezért szeretnék második félévtől gitár órákra járni. Köszönöm a válaszokat, még várom őket szívesen :D
2013. okt. 27. 14:22
 10/10 anonim ***** válasza:
na melyik gitáregyetem-hívő pontozott már le? :D akinek van alapvető ritmusérzéke, vagy bármilyen köze a zenéhez, az megmondja, hogy az az oldal egy rakás szar.
2013. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!