Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan Működik a Vatera...

Hogyan Működik a Vatera futár, ha háztól házig akarok csomagot küldeni?

Figyelt kérdés
Valaki megtudná mondani, hogyan kell megrendelni, hogyan működik? Mert a Postán feladva elég drágának számoltam !

#csomagküldés #vatera háztól házig
2013. okt. 21. 09:16
 1/1 anonim ***** válasza:

A Vatera oldalán a vaterafutár menüpontra kattintva meg tudod nézni. (bár most karbantartják a vaterát holnap reggel 7-ig, így nem tudod)

Egyébként én postától házig/postáig szoktam, az így működik:

a személyes menümben a vaterán rákattintok a konkrét eladott termék mellett a "Vaterafutár rendelés" pontra. Ott értelemszerűen kitöltöm (feladó és címzett címe, neve, a küldemény súlya, mérete, értéke, stb.)

aztán "megrendelés" gomb, majd a címiratot ki kell nyomtatni. És azzal együtt kell feladni a postán, vagy ha háztól akarod feladni, akkor majd fognak érte jönni (részletesen le van írva, hogyan zajlik, én még úgy nem rendeltem).

2013. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!