Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem vagyok valami jó tanuló!...

Nem vagyok valami jó tanuló! Sőt rossz vagyok. így mehetnék katonának? 16-éves vagyok 1-szer buktam egyszer év evsztes vagyok 7-dikes vagyok most tudom cink! De nem vagyok azért annyira buta meg van az eszem csak nem jártam suliba de már járok!

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 10:14
 1/2 A kérdező kommentje:

Komoly. válaszokat... kérek köszi és a csúfolódást:tartsd meg magadba kösz!

én is szégyenlem de ez van!

2013. okt. 21. 10:18
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz katona, igen, de nem érdemes kihagynod a tanulást. Érettségi kell a katonasághoz is, sőt, ha érettségivel mész, akkor a ranglétra legeslegalján fogod kezdeni, míg ha elvégzel egy ingyenes főiskolai szakot, akkor egyből tisztként, sokkal jobb fizetéssel és melóval a katonaságon belül.


A mentegetőzést meg felejtsd el, arra senki nem kiváncsi. Tessék leülni, és tanulni, mindenki meg tudja csinálni, ha akarja.

2013. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!