Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Durván egy hete kijelentkeztem a munkanélküli központból, mert lett munkám. De aztán kiderült ma, hofy mégsincs munkám. Gáz egy hét után visszajelentkezni munkanélkülire?

2013. okt. 21. 22:07  Privát üzenet  

A válaszok
Nem gáz, csak a jogszabály szerint az újbóli nyilvántartásba vétel a törlést követő 60 nap elteltével lehetséges.

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2013. okt. 21. 22:13 Privát üzenet
Ez nem így van, ahogy az első mondja. Az csak akkor igaz, ha szankciósan töröltek, de itt erről szó sincs. Nyugodtan menjél be, mert újból nyilvántartásba fognak fenni. Nem gáz, előfordul az ilyen.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2013. okt. 22. 19:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Bementem és simán visszavettek. Nem volt gond.

# 3/4Időpont 2013. okt. 23. 10:33 Privát üzenet
Hogy lehet durván kijelentkezni? Megvertél valakit ott bent?

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2013. okt. 26. 00:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van valakinek tapasztalata diplomás közmunkáról? Milyen munkát kaphatok?
Segítség! Megszűnt az ausztriai munkahelyem. Jár nekem Magyarországon munkanélküli segély?
Van-e még itt rajtam kívül olyan pályakezdő munkanélküli, akinek BKV-bérlet problémái vannak?
Ha valaki csak regisztrált munkanélküli, ( nem kap már segélyt) akkor visszamehet hivatásos anyának?
GYES alatt kirúgtak, és onnan mentél munkanélkülire?
Hol kérjek igazolást, hogy nincs rendszeres jövedelmem, ha már nem vagyok regisztrált munkanélküli?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!