Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez nem igazság, ami Magyarorsz...

Ez nem igazság, ami Magyarországon megy! Mikor oldják már meg a problémákat?

Figyelt kérdés

Én csak egy rendes szakmát, meg nyelvtudást szerettem volna, mint az emberek többsége.

Először csak az apám tett keresztbe, amikor azt mondta hogy minek nekem tanulni, aztán már mindenki ellenem meg a testvérem ellen volt. Az iskolában nem segítettek, pedig 14 éves koromban meghalt anyukám, nagyszüleim sem voltak. Még a továbbtanulásban sem segített soha senki, azt sem kérdezték meg hogy akkor mit szeretnék, vagy valami.

A problémák akkor kezdődtek amikor az iskolában elkezdtek bántani mert mozgáskorlátozott vagyok és emiatt elkezdtem hiányozni. A többiek az iskolában soha nem is szóltak hozzám, meg a testvéremet terrorizálták.

Emiatt idegileg nem tudtam kibírni, hogy olyanok közé járjak be nap mint nap akik állandóan sértegettek meg a hátam mögött rajtam nevettek.

Az iskolától meg csak annyi volt, ahogy az egyik tanár azt javasolta a testvéremnek a hátam mögött, hogy menjek intézetbe, mert úgy is mozgássérült vagyok. Senki nem segített. És még ők a tisztességes emberek, amikor a legrászorultabbakat le se szarják!!! ( volt tanáromnak meg kívánom hogy ő menjen inkább intézetbe és haljon is meg ott, tudja meg hogy milyen ott élni, magányosan és kiszolgáltatva!)

Meg az se érdekel senkit, amikor azt mondom, hogy a rendszerváltás előtt a romák több mint 70%-a dolgozott.

Megy itt a tudatos népírtás, meg a hátrányos helyzetűek ellehetetlenítése.

Az általános iskolában is egy fiú belerúgott egy cigány kislány lábába, és meg se büntették érte a fiút. És nem a cigány kislány tehetett erről az egészről. Ha egy cigány csinálna ilyet, ezzel lenne tele az internet, ha meg egy magyar akkor úgyis összefognak a magyarok és kimagyarázzák

hogy úgyis a cigány tehet róla és senkit nem érdekel ha panaszkodik az ember!

Én is csak egy rendes szakmát szerettem volna, amit ezek ellenére sikerült is megszereznem, meg nyelvtudásom is lett!

Itt meg lassan minden hátrányos helyzetűt ellehetetlenítenek, főleg a szegényeket, romákat, betegeket, időseket!

A politikusok tehetnek erről az egészről, ők privatizálták a munkahelyeket a rendszerváltáskor, ők adták el a tisztességesen dolgozó magyar és roba emberek munkahelyeit és most meg megy a buta, tudatlan emberek uszítása, hogy a romák tehetnek az egészről, hogy ők nem akarnak dolgozni. A rendszerváltás előtt akartak dolgozni, most meg hirtelen több ezer ember nem akar? Ezt a dumát is csak a nagyon hülyék veszik be, akik nem is ismerik a másikat, csak beveszik a sok hülyeséget, amit az interneten olvasnak meg a sok hazugságot amit a politikusok összehordanak.

Én igenis rendesen akartam dolgozni, meg tanulni is! Számítástechnikát is tanultam, meg angol meg német nyelvet, meg szakmám is lett. De ez se a tanárokon meg az apámon múlott! Ők mindig is szartak rám!!

Meg fél millió munkahely hiányzik ebből az orszgából!

Nem tudom mit gondolhattak a rendszerváltáskor amikor sorra privatizálták a vállalatokat, hogy mi lesz ebből!!

A politikusok a privatizáció után is csak azt tudják csinálni, ígérgetnek 1 millió új munkahelyet, amiből semmi nem valósult meg!!!

Az politikusok hibája ez az egész, hogy sok dolog tönkre ment és mégse vonja őket felelősségre senki sem (még)!

Csak mindig a legkiszolgáltattabbak hibáztatása megy, akiket úgyis át lehet verni, becsapni, meg diszkriminálni mert úgy sincs pénzük bíróságra.



2013. okt. 22. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
kapitalizmusban ha versenyképes a tudásod, jól keresel, ha nem az, akkor nem. kb. ennyi. kutyát nem érdekli roma vagy-e vagy nem. erről nem a politikusok tehetnek, így működik a gazdaság.
2013. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A rokkantakat mind a Fidesz, mind az MSZP nagy ívben lesz*rja... :(
2014. máj. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!