Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogalmazásba segítene valaki?...

Fogalmazásba segítene valaki? Mindenféle ötletnek nagyon örülnék.

Figyelt kérdés
A címe: Szeretném ha szeretnének.Egy hetem van rá.

2013. okt. 24. 16:27
 1/5 anonim válasza:

Írd le egy papírra a jó tulajdonságaidat. Képzeld el, hogy egy hozzád közel álló személy (talán valamelyik családtagod, barátnőd) nem törődik veled hosszú időn keresztül, akár évekig. Milyen levelet írnál neki, ha újra felvennéd vele a kapcsolatot? Most vedd elő a jó tulajdonságaidról a listát és képzeld el, hogy hosszú évek alatt, amíg elhidegültetek egymástól, mennyi mindenről maradt le az általad szeretett személy veled kapcsolatban. Hogyan mutatnád be magad neki? Miért érdemes megismernie? Miért lenne jó, ha újra "szeretne"?


Vagy: képzeld el azt, hogy az osztályodban te vagy a céltábla. Mindenki téged talál meg, bántanak, elveszik a kajádat, nem beszélnek veled. Ha a tanár kiállítana az osztály elé ezzel a fogalmazással, mit írnál, hogy forduljon a kocka. Hogyan hatnál azoknak az érzelmeire, akik semmibe vesznek és megaláznak?


Ha mindenki szeret, akkor gondolj egy olyan emberre, akinél azt érezted, hogy nem vagy neki szimpatikus.


Nem tudom, mennyit segített ez a válasz, de én ilyesmire gondolnék, ha erről kéne írnom. Bevezetésnek írhatsz a negatív oldaladról, a hibákról, amik miatt a konfliktus keletkezett közted és a nem szerető ember között. Aztán elemezd a miérteket, jöhetnek a jó tulajdonságaid, befejezésnek meg arról írnék, hogy miben kell változtatnom ahhoz, hogy tényleg szeressenek.


Jó írást! :)

2013. okt. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ez nagyon jó ötlet:)
2013. okt. 24. 18:40
 3/5 anonim válasza:

Egy verssel segítek amit neked,erre az alkalomra írtam.Remélem tudod használni és teljesűl a vágyad,hogy szeretni fognak azok akik szeretnéd hogy szeressenek.

Üdvözlettel Jenei Debrecenböl


Szeretetvágy


Szeretném ha szeretnének,

lekemnek kedveskednének,

Azok akiket szeretek,

fájdalom ha nem szeretnek.

Símogassátok szívemet,

szemfényetekkel szememet,

Kezeitekkel kezemet,

éltetekkel életemet!

Tudom hogy viszont szeretek

hűtlen biztosan nem leszek,

Ha szeretteim szeretnek

s hozzám hűtlenek nem lesznek

Csak egy valamit nem kérek,

mert annál én többet érek,

Hogy sajnálat színezze át,

a szeretet fényes lángját.

Én magamért szeressetek,

csak így kelljek hogy ha kellek,

Ha szánalom bármíly parány,

akkor inkább örök magány!

2013. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elgépeltem helyesbítek,a 2.sor első szava helyesen:lelkemnek
2013. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,sokat segítettél:)
2013. okt. 31. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!