Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Előrendelessel szembe lenne...

Minden név létezik kérdése:

Előrendelessel szembe lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés
Most rendelek elő először valamit és az lenne a kérdésem hogy a megjelenéss napján muszály elvinni azt amit előrendeltél vagy pár nap múlva is lehet hozni? Például az a dolog amit elòrendeltem megjelenik kedden akkor elméletek érte szombaton ?Van ilyen lehetőség ?

2013. okt. 24. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Addig elrakják neked, ha akarsz elmész érte, de ha nem akkor eladják másnak.

Nekem is volt ilyen, hogy rendeltünk telót, de aztán még se kellett, így eladták másnak! Ők csak jól járnak!

2013. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát akkor csak az lesza gáz ha megyek szombaton a játékért ami kedden jelenik meg mondom jottem a játékért azt közbe eladta.Vagy akkor csak kirakatbol kivesz egyet és az ugyan olyan ?
2013. okt. 24. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj! Bemész vagy felhívod őket, hogy szombatig tegyenek el X darabot a játékból, mert szombatig nem tudsz bemenni érte. Mondjuk ők rendeltek belőle 10 darabot, abból elraknak 1-et félre. Ha bemész és igazolod papírokkal hogy te rendelted, akkor odaadják, ha nem mész be még akkor is lehet hogy várnak vele, és pár napra elteszik. Szombaton bemész és elviszed....ennyi!
2013. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!