Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnák venni egy Halállistát?

Hol tudnák venni egy Halállistát?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom hatalmas nagy Death Note rajongó. November 23-án lesz 16 éves és páran összefogva szeretnénk neki venni egy saját Death Note-ot. Nem tudom hányszor hangoztatta már milyen jó lenne ha lenne neki is egy ezért gondoltuk majd jól meglepjük de sehol sem találunk. Valaki tudna olyan boltot mondani vagy oldalt belinkelni ahol emberi áron meg tudjuk venni lehetőleg belföldön?

#Death Note #halállista #olnine vásárlás
2013. okt. 24. 20:17
 1/7 anonim válasza:
Egy ilyen boltra én is kíváncsi lennék!:)
2013. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy úgy tűnik hogy hülyének nézlek téged/titeket, de ebayre nem gondoltatok? mert nem írtad le, hogy ott is néztétek.. nekem 2 kattintás volt:D ( [link] )
2013. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amúgymeg vaze, csináljatok neki egyet, azt a kis könyvet nem nehéz össze dobni
2013. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
amúgy de gondoltunk az ebay-re de mint mondtam lehetőleg belföldről szeretnénk mert ha sikerül is elfogadható áron külföldön találni a szállítási költség egy vagyon
2013. okt. 24. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:

FREE Economy Int'l Shipping

tudod mit jelent az hogy free?

2013. okt. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Everybody calm the fuck down.. :)) a linkelős vagyok: ha azt írják hogy ingyenes a szállítás, annak nem árt kicsit utánaolvasni, mert lehet hogy nem annyi, amennyi, de azért nagyrészben valóban ingyenes.. meg kell nézni, hogy hány %os a pozitív rátája, 90% felett már lehet tudni, hogy azt kapod, amit rendelsz, és annyiért, amennyi ki van írva :)
2013. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A sakurazakában lehet kapni. Azt hiszem 2000 vagy 2500. Itt a veboldal: [link]

Amúgy én készítettem magamnak 300 forintból. Vettem egy olyan füzetet és óvatosan fehér hibajavítóval (ecsetelőssel) ráírtam hogy Death Note. Jó, nekem van kézügyességem, de nem nehéz elszúrni.

Csak vigyázzatok, már nem tudom hogy hol, de olvastam hogy volt abból rendőrségi ügy hogy gyerekeknél ilyet találtak, amibe tanárok és osztálytársak nevét és halálmódját írogatták.

Sok szerencsét! És küldöm neki a pacsit!

2013. okt. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!