Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fegyencedzésnél a függeszkedés...

Legion kérdése:

Fegyencedzésnél a függeszkedés második lépésénél vagyok. Az első turnusban megy még az egy perc, de utána csak 30-40 mp közötti idők mennek, egyszerűen görcsökbe esnek a kezeim, leesek. Mivel növeljem az időmet, hogy menjen a 4X1 perc?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 23:39
 1/7 anonim válasza:
Még nem elég erős a karod, hogy meg tudd tartani magad. Gyakorolj sokat. Inkább csinálj több sorozatot, az nem baj, hogy kevesebb ideig fogod bírni. De minden edzésen próbálj meg pár másodperccel tovább fent maradni. A görcsöt a magnézium hiánya is okozhatja, de akár a túledzés is. Szóval ne erőltesd, de azért gyakorolj. Légy türelmes.
2013. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!A könyv szerinti heti 2-t csinálom,az ujjbegyesekkel,ahogy leírták.Szóval ne 4 hosszabbat csináljak,hanem 6 félperceset?
2013. okt. 26. 18:33
 3/7 anonim válasza:

szerintem így csináld(de ez csak egy tanács): elsőre csináld meg az egy percet. Másodikra amennyi megy plusz még egy-két mp. Harmadikra, negyedikre szintúgy. Csinálhatsz több sorozatot is, de mindig addig függj, ameddig bírod plusz egy -két mp. Minden héten adj hozzá egy-két mp-t, mint az előző héten ment. Hidd el meg fogja hozni a gyümölcsét.

És egy jó tanács: Nézz túl a fájdalmon. Nekem ez nagyon sokat segít. Ne a fájdalomra gondolj, hanem hogy meg tudod csinálni. Így pár mp-vel jobban fogsz teljesíteni.

2013. okt. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor csak 4 turnus,de az első 1 percesnek meg kell lennie,a többinél meg ami megy.Szerinted az csalás,ha közben,mert a görcs lefelé viszi a testemet,én kissé felhúzom magamat,tulajdonképpen pár centis húzódzkodás erejéig?
2013. okt. 27. 11:02
 5/7 anonim válasza:
szerintem nem csalás, sőt jót tesz a könyöknek is, mivel nem terheli meg annyira, mintha teljesen egyenes lenne a kezed
2013. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze,csak a könyvben egyenesen lóg rajta a modell.Persze én sem teljesen egyenesen lógok rajta,és ő sem,picit be van hajlítva nekem is.Csak azért gondolom neki nem kell az utolsó 10 mp-ben visszafele húznia magát...
2013. okt. 27. 12:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha akarsz segíteni magadon elsősorban sokkal erősebben fogd a rudat .Mondhatnám úgy is h úgy fogd mind ha az életed múlna rajta.Ettől erősebb lesz idővel a fogásod.A légzés is nagyon fontos tényező ha már nem bírod sokáig akkor is próbálj meg rendesen lélegezni és minden egyes izmodat szorítsd össze.De a szó szoros értelmében szorítsd össze.Még a feneket is a lábujjaidban lévő izmokat is a hasad is.Ezt a fajta edzést minden gyakorlatnál alkalmazd.Meglátod mennyit fogsz fejlődni majd.Az első gyakorlatodnál többet tudsz már megcsinálni.És ha ezt a szevezeted idővel megszokja bizony lényegesen erősebb lehetsz..

Az erő veled van!!

2015. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!