Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt mar valaki itt, akinek a...

Volt mar valaki itt, akinek a kiirt kerdesere raismert egy ismerose es bajba kerult miatta?

Figyelt kérdés
Mi lett a dologbol?

2013. okt. 26. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem, de itt olvastam már ilyesmit.

Bajba nemmkerült, hanem igazi sgítséget kapott az illető.

Végül jól sült el a dolog.

Ez valamikor tavaly volt, valami testvér konfliktus.

Aki ráismert, az ismerte a másik oldalt is, mert a tesó nála "panaszkodta" ki magát.

Igazából túl fafejű, és sértődékeny volt a két fél, és a saját sérelmeiken nem tudtak túllépni.

Aki felismerte a kérdezőt, ismeretlenként segített, helyrejöttek, a végén pedig bevallotta, hogy egy közös ismerősük.


Én általában nem lnyeges dolgokat szoktam elferdíteni, hogy tuti ne legyek felismerhető, mivel sok ismerősöm gyakorizik.

2013. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem.


De elevel nem tudom elképzelni, hogy milyen baja lehetne ilyenböl bárkinek is.

2013. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Pisti?
2013. okt. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, sokszor van, hogy olyan reszletesen leirnak torteneteket egyesek (folosleges reszleteket is), hogy siman beazonositja a szereploket, aki ismeri. Pl anyosra, baratokra, hazastarsra panaszkodik, vagy bevallja, hogy felrelepett es mit csinaljon. Ilyenekre gondolok.
2013. okt. 26. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!