Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor vaj van?

Most akkor vaj van?

Figyelt kérdés

sokszor szokásom a szüleimnek nyíltan megmondani a véleményemet, mert olyan a jellemem. Tudom, hogy igazam van, meg minden, nagyon logikus ésszerű, és meggyőző érveim vannak. Csak nekik nem tetszik. Pedig igyekszem normális hangnemben beszélni nekik, de ...nem. Ellenkezőjét akarják (direkt) mint én. :(

ötletek?



2013. okt. 26. 18:43
 1/2 A kérdező kommentje:
14 lány vagyok
2013. okt. 26. 18:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudod, sokszor azt hiszi az ember, hogy logikus, ésszerű és normális válaszai vannak,és neki van igaza és sokszor téved csak nem vallja be saját magának. Gondold át, hogy tényleg úgy van-e ahogy gondolod és tud belátni,hogy néha te is tévedhetsz. Elvégre senki sem tökéletes.


Egyébként egykorú vagyok,lány, nekem is az elején nehezemre esett belátni,hogy nincs igazam,de rájöttem,hogy lehet, hogy én vagyok a hülye és nekik van igazuk.

Úgyhogy azt tanácsolom, hogy többször is jól gondold végig, hogy mit mondasz.

2013. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!