Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell könnyen és gyorsan...

Hogy kell könnyen és gyorsan elaludni?

Figyelt kérdés
Hetek óta nem tudok hajnal ötnél előbb elaludni, még akkor sem ha kilenckor fekszem le, pedig mindig fáradt vagyok. Megpróbáltam már a meleg kakaótól a bárányok számolásáig mindent. Már régebben is sok idő kellett, hogy el tudjak aludni, de egyre rosszabb és egyre jobban idegesít. Hogy kell gyorsan elaludni? Esetleg létezik valamilyen vény nélkül kapható altató, vagy akármilyen hatásos módszer?
2008. júl. 7. 19:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Írass fel az orvossal nyugtatót
2008. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Sajnos az orvos nem ír fel se nyugtatót se altatót, hatásos, vény nélkül kapható altatóról pedig nem tudok.
2008. júl. 7. 19:39
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam az aranyoldalakban, hogy ha sörhöz 1 kis mézet adsz majd megiszod (melegen), az álmosító alvást elősegítő. Az ízéről ne kérdezz én ki nem próbálnám, de az is lehet, hogy finom.
2008. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
95%
Lehet kapni gyógyszertárban ill. sztem drogériában is teát,amitől könnyen elalszol. Amugy én se tudok néha elaludni gyorsan,és akkor folyton jár az agyam,de amikor megunom,erőt veszek magamon és csak az alvásra koncentrálok,vagy ugy veszem a levegőt ahogy a párom,és probálom vele egyszerre :D Lehet hülyeség,meg vicces,de néha bejön:)
2008. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamilyen sport, torna is segít. Persze nem máról holnapra. De ha rendszeresen csinálod pár hét alatt érzed, hogy a közérzeted is jobb.
2008. júl. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%
Pár kupica pálinka is segíthet
2008. júl. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

A "pár kupica pálinkát" semmiképp sem javaslom, mert gyorsan több lesz belőle..

Gyógynövényboltban és patikában sok vény nélkül kapható gyógynövény-hatóanyagú tabletta és tea létezik.

Pl: Nervenpflege tabletta, Hova tabletta, Valeriana+komló drazsé, nyugtató teakeverék, stb.

2008. júl. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy nagyon jó praktikám. háton fekve a kislábujjadtól kezdve az arcizmaidig minden egyes izmodat megfeszíted,aztán elengeded,de nagyon lassan,nem kell sietni.ha ez megvan, gondolj nagyon erősen egy kedvenc helyre, vagy ahol lenni szeretnél, képzeld el a tájat, az időt, ahogy cirógat a szél, az illatokat. na én kb a tájig szoktam eljutni,ott mindig elalszom.

sok sikert és jó alvást, remélem segít.

2008. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ki fogom próbálni őket!


Jelenleg is sportolok, úgyhogy az sem segít ebben.

2008. júl. 8. 15:18
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
OLvass egy jó könyvet,de fekve,tuti hogy elálmosodsz tőle, és bevágod a szunyát.
2008. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!