Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önbizalom hiányában szenvedek,...

Önbizalom hiányában szenvedek, sajnos. Mit tehetnék ellene, hogy legyen önbizalmam, legalább egy kicsi?

Figyelt kérdés
Amúgy eléggé pesszimista vagyok, szinte semminek nem tudok örülni! :\'(:\'( ; Kérlek lássatok el tanáccsal! Köszönöm a válaszaitokat!
2008. júl. 7. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Önbizalmat sikerélmény adhat.

Tűzz ki magadnak valami célt és valósítsd meg...büszke leszel nagyon és ad egy kis adagot az önbizalmadnak...

én pl. elhatároztam, hogy leadok pár kg.-t és olvad a zsír...nemcsakhogy jobban nézek ki, egészségesebb vagyok, de az önbizalmam is egyre erősebb - de csak óvatosan...

2008. júl. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az önbizalom hiányt sok minden okozhatja.Nem tudom,hogy a testeddel nem vagy megelégedve,vagy a szociális háttér olyan.A fontos,hogy fogadd el magad olyannak amilyen vagy.Olvass sokat,bővül a szokincsed.Megkell tanulnod mások véleményére nem adni.Legyél bátor,mond el mindig a véleményedet.Olyan rövidke az élet,bus komoran nem lehet leélni.Mosolyogj sokat,tanulj meg kis dolgoknak is örülni.Barátkozz,szorakozz.Járjatok strandra,moziba,diszkoba.Történjenek veled dolgok.
2008. júl. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbálom... =)
2008. júl. 8. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!