Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Környezetünk egy olyannyira...

Környezetünk egy olyannyira befolyásoló tényező életünkben, amit egy apró lépéssel is a rehabilitáció irányába lehetne sodorni. De vajon teszünk is ezért?

Figyelt kérdés

Ezzel kapcsolatban nagyon sok felhívást tettünk közzé az oldalunkon, de hiába...

Viszont két mellet kirakva 400like... oh emberek...

(aki tenne valamit a környezet védelmében, kérjük írjon)



2013. okt. 27. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Én tennék, de szerintem teszek is.
2013. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen, már próbálkoznak az emberek, ezzel nincs is gond, de a többség nem nagyon gondolja "fontos tényezőnek". Nem akarnak 30-40 évvel előre látni, pedig már -most- az életünkben van.
2013. okt. 28. 11:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom ennek részben evolúciós oka van. Csak azt fogjuk fel elsősorban veszélynek, ami előttünk van és nem egy fogalom, tehát a klímaváltozás, a globális felmelegedés, környezetszennyezés, a biodiverzitás csökkenése nem olyan probléma,a mi a megszokott "menekülj vagy harcolj" elven megoldható, mivel lassan ivódik be, évtizedek alatt, nem 10 perc alatt játszódik le. Az emberi agy 50000 éve gyakorlatilag változatlan, a kulturális/technológiai evolúciónk által létrehozott problémák viszont már ennél újabb szerkezetet kívánnak.
2013. okt. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Természetesen tennék!!! De a "sok felhívást tettünk közzé az oldalunkon" kikre vonatkozik?
2013. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

jó, hogy találunk olyan embereket akiket ez foglalkoztat. amúgy 4/4 re a válasz: az oldalunk a [link] - itt sok környezetvédelmi reklámot raktunk ki, de most váltottunk és környezet védelem érdekében cikkeket íruk ez ügyben.

A másik: ha lenne kedvetek tenni érte, felhívni a figyelmet, kérünk mindenkit, hogy jelentkezzen és publikáljon ez ügyben. :)


ui.:2/4 -es válsznak -a fenti jelentkezés neked is szól, , pont ezeket a sorokon gondolkoztunk(csak más fomában), hogy egy részletes cikk sorozat megjelenjen. ha van kedved írni akkor várunk :).

2013. okt. 30. 18:19
 6/10 anonim válasza:
Köszönöm!! végre egy értelmes kérdés. én jelentkezni fogok! szeretek írni és hetente tudok majd egy kis időt szakítani erre :). Az -írjon nekünk- menünél kell beküldeni az írói jelentkezést?
2013. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen ott. de nem csak ebben a témában lehet írni, szóval nincs beskatulyázás, de ezt úgyis látod. Jelentkezés után átnézünk minden jelentkezőt, mert túl sok van naponta. De küld el privátban hogy milyen néven jelentkeztél és címet, úgy gyorsabban regelünk. :)
2013. okt. 30. 18:48
 8/10 A kérdező kommentje:
az ára jó és jól néz ki :) ilyen áron ilyen sexy ruhát (és ahogy írtad jó anyaga van) nem kapsz. a varrás is rendben. szerintem megérné mind a kettő. Viszont tudom hol van ez a ruhaboltszerintem holnap bemegyek mert láttam egy lazac színűt ami tetszik, meg valami pulcsi is kell. ha van kedved találkozzunk és elmehetünk ketten
2013. okt. 30. 18:51
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó nem ide, egy divat kérdéshez írtam, de ide rakta (elnézést)
2013. okt. 30. 18:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, nem kötekedni akarok csak egy javaslatot tenni, hogy a környezetvédelem kifejezés helyett szerencsésebb lenne a környezettudatos életmódot/ társadalmi termelő tevékenységet hirdetni. Egyrészt a kifejezések jelentéstartalma miatt is, ha valaminek védelemre van szüksége akkor már régen rossz, mert sokkal jobb megelőzni a problémákat mint a tűzoltással foglalkozni. Ha most kijelölöm, hogy ezt meg ezt meg kell védeni, azzal nem sokra megyek, de ha megpróbálok úgy élni, hogy az a környezettel összhangban legyen, akkor idővel és némi emberi segítséggel (mivel mi toltuk el) a természet begyógyítaná a sebeit. Másrészt a környezetvédelem félreértelmezése vezet olyan nevetséges akciókhoz mint amikor emberek fákhoz láncolják magukat vagy nem engedik a munkásokat gépeikhez, illetve bigot környezetvédők parttalan vitáihoz a hatóságokkal és különböző szervezetekkel. Szóval a lényeg az lenne, hogy egy kicsit odafigyeljünk a környezetünkre és meg sem kellene "védeni" azt, hanem csak együtt élni vele. Csak ennyit akartam és tényleg nem volt szándékom kötekedni.
2013. nov. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!