Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legális-e önvédelem szempontjá...

Legális-e önvédelem szempontjából a paprikaspray használata, és ha igen, akkor hol és hogyan tudom a legegyszerűbben megszerezni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 29. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Nem legális,de jobb ha van.

Vadászboltban vagy akár piacon is találsz,a KO PEPPER márka elég jó,árban is. Két tipusa van,Fog és Jet,előbbit ajánlom.

2013. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Ezt miért kell megkérdezni kétnaponta?

Egy bizonyos töltet alatt az, de mit érsz vele. Semmit. Megy minden fele, a te szemedbe is. Hatótávja kicsi. A kezedből kicsavarják, pillanatok alatt. Hol mászkálsz, hogy ilyenen gondolkodol?

2013. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Szülőként ellenzem a használatát!

Inkább gáz spray-t vegyél, de a paprikát betiltanám!

A fiamat 3 éve követték és fújták le, hogy kötözködhessenek vele az utcán. Úgy emlékszem 8 órán át nem bírta kinyitni a szemét és másnap is érződött az arcán az az erős csípős permet.

Ha mégis vennél, tényleg csak arra használd, ha beléd kötnek és az értékeidet meg szeretnéd óvni vele. Okozhatsz vele ugyanis súlyos sérüléseket és elég kemények a büntetések ilyen esetben.

Úgy hallottam, csak magánterületen belül szabad használni.

2013. okt. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
A paprikaspray hatása negyed óra alatt elmúlik. Ha nem így történt, akkor az valami más volt.
2013. okt. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%

Kedves 4-es

Pedig bizony, később elkaptuk a tettest és KO márkájú volt nála. Határozottam emlékszem az esetre.

Ha a te gyermekedről lesz szó hasonló helyzetben, megnézném akkor hogyan cáfolnád.

2013. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!