Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Partner...

Mi a véleményetek a Partner azon belül is a P340S típusú láncfűrészről vagy a McCullocról?

Figyelt kérdés
Láncfűrész vásárlásán gondolkodok, mivel most ezt a típust akciósan meg tudnám venni, és mivel anyagi lehetőségem nem engedi a Husqvarna vagy egy Stihl megvételét ezért Partneren vagy McCullochon gondolkodtam. Állítólag utóbbi két típust is a Husqvarna gyártja, ezért gondolom, minőségi gépek lehetnek, így inkább e két gép között vacillálok, nem pedig a 20eFt kínai gépeken. Kérdésem az lenne mennyire megbízható(ak) motorikusan normál használat mellet-mennyit bírnak. :)

2013. okt. 30. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

A Partner gépeket igen a Husqvarna gyártja.

Azért olcsóbb mert nem ipari használatra való, csak barkács mennyiségű munkára.

Értem ez alatt, ne dolgozz vele órákig folyamatosan rönkfák darabolásával.

Nekem 254-es benzinmotoros van még a nyolcvanas évekből és rengeteget dolgoztam vele, még mindig tökéletes. De ez nem is barkácsgép!

2013. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A hobbi kategoria azt jelenti hogy minden tank után pihentetni kell kb fél órát órát. És csak karvastagságu fákat vágni vele.
2013. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
partner szerszammal meg nem dolgoztam, de McCulloc-al igen de az se lancfuresz, hanem kaszagep volt. 4 utemu motor volt jo eros volt,nem az enyem, en magamnak kasza vagy lancfureszt csak stihl-t vennek, lancfuresz az is van. de nem egy sz ar kinai szerszam mar az arabol lehet latni
2014. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen jó minkettő
2015. nov. 23. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!