Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!14 éves lány vagyok 156 cm és ami a bajom hogy 40 kg vagyok! Segitsetek! Mit csináljak hogy hízzak?

2013. okt. 31. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, az nem lehet, hogy ilyen típus vagy? Mert nekem van ismerősöm, aki kétszer annyit eszik, mint egy normál ember, de mivel nagyon gyors az anyagcseréje, így egyáltalán nem hízik. Neki mondjuk az egész családja vékony testalkatú.

Szerintem az jó megoldás, ha kalóriadús ételeket eszel, de amik egészségesek persze. Egyél sok banánt, diót, mogyorót, aszalt gyümölcsöket, azok is jó kalória és szénhidrát dúsak, reggelire péksütiket (sós és édes), tej helyett mondjuk igyál kakaót, 100%-os gyümölcsleveket. Figyelj oda, hogy naponta többször és rendszeresen egyél, legyen reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna és vacsora is. Ezek mellé tudsz erősítő tornákat végezni, nézz csak a neten utána, például 3-4 kilós súlyzókkal már tudsz izmot építeni, nem kell túlzásba vinni, mindent szép fokozatosan.

2013. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!