Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akinek volt már dolga a GLS...

Akinek volt már dolga a GLS futárszolgálattal az segítene?

Figyelt kérdés
Rendeltem valamit, a GLS hozta házhoz, de megjegyzésként feltüntettem hogy nem jó a csengő és hívjanak a telefonomon. Megkaptam a postaládámba a kis cetlit hogy itt voltak de nem mentem ki, pedig otthon voltma aznap, de nem hívtak fel, ezért nem vettem át. Most a csomagom állapota "Betárolva a Depóban". Ez mit jelent?
2013. nov. 2. 11:53
 1/2 anonim válasza:
Legalább még egyszer meg fogják kísérelni a kézbesítést a köv. munkanapon. Hogy fognak-e hívni ... hát kellett volna. Ez szerintem változó. GLS egyébként én ha jól emlékszem nem igen vagy csak ritkán szokott hívogatni. DPD ebből a szempontból sokkal korrektebb vagy inkább előzékenyebb. Ha sürgős, akkor szerintem egy telefon a GLS-nek, hogy mindenképpen hívjanak amikor mennek és akkor biztos megoldódik a probléma. :) Sok sikert.
2013. nov. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

A telefont nem veszi fel a futár (amit megértek végülis hétvége van) a céget hétvégente egyáltalán nem lehet hívni. De akkor megvárom a jövőhetet remélem nem lesz fennakadás mostmár :D

2013. nov. 2. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!