Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2 naponta mosok hajat ez nagy...

2 naponta mosok hajat ez nagy baj?

Figyelt kérdés

Sőt van olyankor h szinte minden nap...de inkább 2 naponta szoktam...


Miért? Mikor megmosom és megszárad dús ... és nekem valahogy 2 nap után megint ilyen hát ronda lesz szóval nem olyan szép dús...hosszú egyenes hát vékony de nem oylan durván.



2013. nov. 4. 23:17
 1/2 anonim válasza:
Ha nagyon hosszú, akkor nem kéne 2 naponta mosnod. Hetente mosom max 2x..
2013. nov. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hetente mosom. A fodrászom azt mondta, hogy ha gyakrabban mosod, akkor tönkre teszed a faggyú termelését a fejbőrödnek.


Régen, egy osztálytársam anyukájának is sz@r volt a haja. A végén már ő is naponta mosta.

Aztán kapott egy tanácsot valakitől, hogy hozza vissza eredetibe. Vagyis, ne mosson hajat egy hónapig. Utána meg csak hetente.

Miután ezt megcsinálta, nagyon szép haja lett.


Én is ki próbáltam, mert egyre gyorsabban zsírosodott. 3 hétig bírtam. Aztán már elég volt hetente mosni. Azóta is hetente mosom.


Nem tudom, nem írtad. Sulis vagy?

Próbáld ki.

Téli szünet előtt egy héttel mosd utoljára. Aztán a téli szünet 2 hetében meg ott vannak a sapik. Szilveszterre meg megmosod.

2013. nov. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!