Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet azt megcsinálni...

Hogyan lehet azt megcsinálni hogy ha egy személy letilt a facebook-on az ismerősei közül hogy újra üzenetet tudjak neki írni?

Figyelt kérdés

egy fickónak küldtem egy üzenetett a facebook-on nem jelöltem meg ismerősnek csak figyelmeztetni akartam hogy fogja vissza magát de már utána nem tudtam küldeni neki több

üzenetett mert nem tudom hogy de valahogy letiltott hogy ne írogassak neki többet hogy lehet azt meg csinálni hogy újra tudjak neki üzenni?


2013. nov. 6. 16:04
 1/2 andi9208 válasza:
csak úgy ha egy másik face-ről írsz neki, ha letílt, addig nem tudsz írni a sajátodról neki, amíg nem vonja vissza a letiltást.. de ha már így állt hozzá arra amit írtál, akkor szerintem feleslegesen próbálkozol, bármiről is legyen szó.
2013. nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. nov. 7. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!