Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Naruto illetve Naruto Shippuuden rész?

Figyelt kérdés

2013. nov. 7. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van több is, "sima" Narutóból utolsó Kakashi vs Zabuza, Lee vs Gaara, Kimimaro vs Gaara. Shippuudenből Itachi vs Sasuke, Kakashi vs Pein.
2013. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem viccelek nekem is pont ugyan azok mint az előző válaszadónak, csak a Jiraia-Pein harccal kiegészítve. XD
2013. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a sima Narutoból igazából nincs kedvenc részem, mert a Shippuuden mindent visz.

Az egész Shippudent imádom, de ha ki kellene emelnem bizonyos részeket, az a Naruto vs Pein, Naruto vs Kyuubi, és azok a részek, amikor Minato, és Kushina is szerepel. Azokat végig sírtam :$

Illetve az is nagyon tetszik, amikor a háborúban Gaara beszél az apjával.

Meg az is, amikor Naruto először veszi fel a 9 farkú alakját, és legyőzi a többi bijut. Szóval, úgy kb az egész nagyon tetszik :)

2013. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 úgy látom téged inkább az érzelmek, és a látvány fog meg. Mintsem az igazi akció, és az erejükön felül teljesítő, mindenre elszánt felek. Ebből a szempontból pedig a shippuuden szerintem nem tudja felülmúlni a sima Naruto-t.
2013. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Engem az egész megfog, de azok azok a részek, amiket kiemeltem.

De az első résztől a "legutolsóig" imádom az egésze. :)

A háborús-verekedős részeket is nagyon szeretem, de igazad van, talán az érzelmes részek közelebb állnak hozzám.

De, hát nem meglepő mivel lány vagyok és nem fiú, gondolom a fiúkat meg a harcos jelenetek fogják meg jobban. :)

2013. nov. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hopp, kihagytam egy szót...

* de leginkább azok a részek...

2013. nov. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) ezek tényleg jó részek
2013. nov. 9. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!