Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legkülönösebb...

Mi volt eddig a legkülönösebb álmod?

Figyelt kérdés
És melyiket idézed vissza legszívesebben? Ha van kedved, fejtsd ki részletesen, ne csak dióhéjban, szívesen olvasom :)
2013. nov. 8. 18:44
 1/1 piriiiiii ***** válasza:

Mostanában nagyon furcsákat álmodom, és az utóbbi években elszaporodtak a durva, már-már kezelendő rémálmaim.

Ami még mindig mélyen megvan, mikor egy szuper Máriót idéző gyümölcsökkel teli, alacsony, ritkás erdő felett repültem. Igazából minden repülős álmomat szívesen felidézem. Régen, amíg lovagoltam, sokat álmodtam lovakkal is. Volt egy, ahol végig egy gyönyörű, nagy lovon ültem, és különös helyeken utaztunk át a furcsa színekkel teli sivatagon át a zsilipig meg a dús füvű, dimbes dombos tájig.

Mindegyik álmom különös egyébként. Mindegyik álmom másért fontos.

Tegnap éjjel pedig az volt a különös, hogy megint rémálmom volt, fel is keltem rá, és úgy sírtam, hogy alig tudtam abbahagyni. De aztán sikerült visszaaludnom, és mintegy a rémálmot enyhítően egy nagyon kellemes álomban volt még részem.

Rengeteget tudnék még mesélni, de épp amiatt, hogy rengeteg álmom van, nem is folytatom... :D

2013. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!