Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utálják sokkal jobban...

Miért utálják sokkal jobban sakurát mint Hinatát? Szerintetek aranyosabb mert visszahúzódó? Én imádom sakurát mert erős magabiztos és nagyon okos. Ti miért szeretitek vagy utáljátok sakurát? Őszinte vélemény sakuráról, köszönöm.

Figyelt kérdés

#utálat #Sakura #hinata aranyosabb?
2013. nov. 10. 18:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
14%
Te miről beszélsz? A Marsról jöttél?
2013. dec. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Én nem értem,hogy miért utálják.Néha oké,idegesítő de attól még nem értem miért kell utálni...fontos szereplő,meg amúgy is szegényt Kishimoto csinálta ilyenre,nem tehet róla x'D

Ez az egész "utáljuk Sakurát,mert pofozza Naruto-t" akkora baromság,hogy az ép ésszel felfogni nem lehet!!!Könyörgöm:CSAK EGY KITALÁLT SZEREPLŐ!!!!!

2013. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Még mindig nem tudom miről van szó... De érdekel.
2013. dec. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Ismered a narutot????xD

Na arról van szó.

2013. dec. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nem, de lehet hogy én vagyok begyepesedett, mert olyan, mintha hottentottául beszélnél mikor ilyeneket írsz. :-))Biztos öreg vagyok v. ilyesmi.
2013. dec. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok:

lefordítom:véleményed Sakuráról(Naruto)/hogy miért utálják jobban Sakurát mint Hinatát

ha ennyitől sem érted,akk itt vmi baj van xD

2013. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
én se értem. én is szeretem ot, kedvenceim kozott van. (mondjuk én szeretem az amolyan tsundere szereploket, nem mint hinata). én forditva: nem szeretem hinatát
2013. dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..



Kár lenne a kérdező és jó néhány válaszoló szavait megismételni.

2013. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
41%
én csak 23 éves vagyok de már magát a kérdést sem értem...
2014. jan. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én nem tudtam hogy vannak akik jobban szeretik hinatát mint sakurát. hinatát egyenesen utálom és ki tudnám tekerni a nyakát. és az űröletbe tud kergetni az állandó "naruto-kun. naruto-kun naruto-kun"-ozásával.

sakurát bírom. erős, okos, mondjuk amikor még sasuke fan volt általában az agyamra ment az állandó olvadozásal, meg azzal hogy azt hajtogatta hogy szerelmes mikor k.rvára nem volt az és szegény ino-t a "szerelmi riválisává" tette, mikor az a szegény lány meg ténylegesen is szereti sasukét nem csak azért van oda érte mer "hű de nagyon menő" (ezt mutatja az is hogy a shippuudenben is még mindíg szereti annak ellenére amiket tett)

2014. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!