Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha van egy ismerősöm a faceboo...

Ha van egy ismerősöm a facebookon és minden nap írok neki, és szeretném, hogy válaszoljon ez rámenős dolog?

Figyelt kérdés
minden nap...még ha csak pár mondatot is?

2013. nov. 11. 21:56
 1/6 A kérdező kommentje:
ha kérdezem azt mondja mostanában sok a dolga,jobb ha békén hagyom? így elveszíthetem a barátságát is akár?
2013. nov. 11. 21:59
 2/6 anonim válasza:
Őszintén szólva, amit írtál, az alapján nem jó felé megy a dolog.Én inkább közzé tennék olyasmiket, amikről tudom hogy érdekli, de nem neki címezve, hanem csak úgy általában, mintha mindegy lenne, hogy reagál-e rá.Szerintem előbb-utóbb érdeklődést mutat, úgy már könnyebb lesz a dolgod.Jobb ilyenkor, ha úgy csavarod, hogy ő keressen meg. ;)
2013. nov. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
idáig ki jelezte a gép hogy mikor elérhető,most már azt is letiltotta,mármint,hogy ne lehessen látni,mikor aktív,és mondta ugyan,hogy elfoglalt és nincsen semmi gondja,meg ha lesz azt fogja közölni,csak nem minden nap ér rá órákat cseverészni.de én nem is vártam ezt el,csak legalább pár mondatot,ha írna...
2013. nov. 12. 15:16
 4/6 A kérdező kommentje:
és azt is mondta,hogy látatlanban ne ítélkezzek,hogy ő haragszik rám,mert ez nem így van.ha lesz ideje akkor válaszol,régen minden nap akár órákig is dumáltunk
2013. nov. 12. 15:18
 5/6 anonim válasza:
Hát ez sok mindentől függ. Milyen ismerős, hogyan váltatok el, miért szeretnél vele ennyire kapcsolatban maradni... kicsit bővebben kifejthetnéd, jobb tanácsokat tudnánk adni
2013. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem is,és a páromnak is haverja"valamivl kicsit több,mint 1 éve a facebookon ismertük meg. Valami olyat is írt hogy nincsen velünk semmi baja csak mostanában kicsit dolgosabb időszaka van,de ha el is olvassa az üzeneteinket ,akkor sem válaszol,bármit is kérdezünk.
2013. nov. 13. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!