Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkahelyi piszkálódások!...

Munkahelyi piszkálódások! Miért avatkoznak a párkapcsolatomba?

Figyelt kérdés
Egy éve dolgozom a munkahelyemen,párom 8 éve lassan... ott ismerkedtünk meg. Nyolc hónapja boldog párkapcsolatban élünk.Tökéletes harmónia,rengeteg közös téma,viccelődések,stb. Szóval imádjuk egymást. Egymás családjai is rajonganak értünk. A "bibi" az,hogy Ő 31/F én 22/N vagyunk... Igaz a munkahelyen belül más osztályon dolgozunk,de néha összefutunk,pl délben egy közös ebédre,vagy csak pár szót váltunk.Az én munkatársaimnak szemet szúrt a boldogságunk,és a hátam mögött mindennek elhordanak engem. Hogy aért vagyok egy nálam idősebb férfival,mert egy pénzéhes,aljas nőszemély vagyok. Sőt,már a szemembe is mondták,hogy mit keresek egy öreg pali mellett. Mi lezs majd később. Ez az egész minden műszakban futótűzként terjedt,és rajtunk csámcsog az egész "osztály". Nagyon betellt a pohár! Mégis mi jogon szólnak bele a magánéletembe? Milyen vastag bőr van a képükön,hogy a szájukra vegyék egyáltalán? Könyörgöm! Nem egy 16 éves gyerek vagyok már! És a másik,hogy sosem voltam rászorulva mások pénzére. Mindig is megvolt mindenem,van pénzem elég...szóval! Mit tegyek? Hogyan vessek véget az egész mizériának? Még csak nem is mutatkozunk együtt sokat melóban. Nem akarunk egymás nyakán lógni,mégiscsak egy munkahely... Segítség! Gyűlölök már bejárni a munkahelyemre!

2013. nov. 12. 09:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi mindenkitől a hibákért,fáradtan,éjszakás után,és idegesen gépeltem.
2013. nov. 12. 09:22
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz velük.
2013. nov. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Ha nyilvánosan látszik rajtatok, hogy pár vagytok, akkor ne csodálkozz azon, hogy pletykálni is fognak. Gyakorlatilag kihívtad magad ellen a sorsot. Ez van, most már ezzel kell élni. Hátha majd idővel abbahagyják.
2013. nov. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Te hibáztad el. Ha már dugsz a munkatársaddal (főnököddel?) akkor legalább annyi eszed lehetett volna, hogy titokban tartjátok. Mi a fenének kellett szétkürtölni, hogy ki töcsköl téged? A következőnél majd legyél diszkrétebb.
2013. nov. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Irigyek, hagyd őket a fenébe. Abszolút összeilletek életkorban. Engedd el a füled mellett, hagy irigykedjék ki magukat, majd elunják. És most menj aludni, jó pihenést!
2013. nov. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te normális vagy? Nem hogy NEM a főnököm,mégcsak nem is egy helyen dolgozunk!Párkapcsolatban élünk! Az ilyen elmebetegektől vagyok kész,mint ez a csodálatos szövegértéssel megáldott válaszoló!
2013. nov. 12. 09:53
 7/7 anonim válasza:
51%

ahogy a mondás is tartja, minden csoda 3 napig csoda. nemsokára úgyis történik valami új, amin lehet csámcsogni. nagyon sok embernek fáj mások boldogsága, mert az életük egy savanyú szar. tudom, ez nem boldogít, mikor épp szarul esik valami.


az én sztorim csak abban kapcsolódik ide, hogy én 20 voltam, amikor összejöttem a barátommal, aki akkor 29 volt. senkinek nem volt vele gondja. de amint betöltötte a 30-at, és 3-assal kezdődött az életkora, mindenkinek elkezdte bökni a csőrét :D nagyon sok az ostoba, korlátolt ember. én csak sajnálni tudom őket, hogy ilyen szegényes az életük, hogy másokéval kell foglalkozniuk.


egy haveromat is szintén munkahelyi kapcsolat miatt szólták meg, erre megbeszélték a barátnőjével (azelőtt sosem mutatkoztak együtt), hogy akkor már csak azért is nyáladzani fognak. ha valaki ok nélkül utál, adj okot a k*csögnek :D 1 hétig ment a túlzott romantika, aztán visszaálltak a rendes tempóra, és senki sem mert még csak odanézni sem :D

2013. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!