Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bot viselése? Ez a kérdés.

Bot viselése? Ez a kérdés.

Figyelt kérdés
Tudomásom szerint a vipera (taktikai bot), a boxer és egyéb ilyen eszközök viselése az utcán tilos. Az érdekelne hogy a sima egyszerű bot (120cm hosszú) viselése is tilos e.

2013. nov. 12. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Le kell tartóztatni az összes turistát, északi gyaloglót, magasabbra nőt idős bácsikat és néniket.

Sőt, a vízvezeték szerelőt, mert annál meg vascsövek vannak.

2013. nov. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sétabot nem. Van abból elég masszív is, olyat vihetsz magaddal.
2013. nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha már szemmel láthatóan is szükséged van rá (idősebb kor,legyengült fizikum) akkor szerintem nincs rendőr aki ezt elkezdené firtatni.

Ugyanez már nem biztos ha kicsattanóan nézel ki és fitten szaladgálsz egy nagy bottal a kezedben.

Én is nagy övédelempárti vagyok,néhány helyen láttam sétabotokat amikben kardpenge volt elrejtve,tetszettek de nem tartottam hihetőnek a dolgot az én esetemben,elég rámnézni hogy nyilvánvaló legyen,nem vagyok ilyesmire rászorulva.

2013. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3: A kivétel erősíti a szabályt. Ismered ezt? Egy régi jogelv, ami másképpen megfogalmazva: Ami nem tilos, az szabad. (Ehhez a kérdéshez igazítva.)

Ami nincs benne a közbiztonságra különösen veszélyes tárgyak közé, azt szabad viselni.

Lehet az furkósbot is, bármi. Pusztán azért nem büntethetnek, mert ilyen van nálad. De ha félelmet kelt, ha fenyegetően lépsz fel, akkor a páros kolbász is tilos.

2013. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk én ilyet viselnék; [link]

De amíg fizikailag nem indokolt, valami mással kell beérnem.

2013. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez egy a harcművészetekben s használatos eszköz lenne. Mert jó egy-két emberrel elbánok én is jobb esetben, de mi van ha egy jó pár cigány akar elverni meg ilyenek. Bár erre sosem volt példa, de vannak olyan helyek ahol sok van belőlük.
2013. nov. 12. 13:03
 7/7 anonim ***** válasza:

#4 Akkor viseld ha akarod,én nem irtam hogy nem lehet.

Csak ezeket a teóriákat nem én akarom tesztelni,de lehet te majd visszatérsz részletekkel miután hónapokig furkósbottal jártál mindenhova.

2013. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!