Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova érdemes kimenni külföldre...

Trixi1982 kérdése:

Hova érdemes kimenni külföldre táncolni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 11:56
 1/3 anonim válasza:

Szia! Milyen táncra gondolsz, társastánc vagy erotikus tánc vagy valami más?

Én pár éve jártam ki különböző klubokba táncolni, nagyon megérte.

2013. nov. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ilyen erotikus táncra akarok jelentkezni, mert azt hallottam, hogy külföldön sokat lehet ezzel keresni. Csak hát azért azt is beszélik, hogy könnyen ráfázhat az ember ha kimegy idegenbe melózni,főleg ilyen helyre.
2013. nov. 21. 22:09
 3/3 anonim válasza:
hát pár éve még igen. most már szinte csak köcsög balkánok járnak. svájcban albánok törökök, ezek felejtősek. skandináv országokban és dániában is sok török néger arab stb ezek ölik is egymást, és állandóan balhé. csak ülnek egy ital mellett és lesnek, nem visznek téged separéba táncra. ezek miatt nem mennek a pénzes normális emberek. egyre kevesebb a rendes hely. az ügynökségek, ha azzal mész, meg jobb velük vigyázni, a legtöbb lehúzós, és hazudnak. barátnőm mesélte ezeket, párszor jól meg is járta. ja és a sok roma bolgár egyéb csaj sexel is a separéban plusz pénzért vagy anélkül. még ott is eljátsszák, ahol elvileg tiltva van, normális lányok nem keresnek mellettük, mert leviszik az árakat.
2014. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!