Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akinek van úgynevezett "okos...

Akinek van úgynevezett "okos telefonja" biztos érezte sokszor, hogy rezeg a telefonja majd megnézte de semmi nem volt. Kinek mi az elképzelése? Erre a talányra keresem a lehetséges választ. Kezdek paranoiás lenni hisz mindent el tudok képzelni.

Figyelt kérdés

A válaszba belefér minden szélsőséges válasz.

Lehet, hogy közte lesz a megoldás?


2013. nov. 14. 01:13
 1/5 anonim válasza:
lehet, hogy csak tök szimplán szoftverhibás, ami egyes telefonoknál javítható, de pl az enyémet (HTC Desire HD) még nem találtam.:/ :)
2013. nov. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik telefonom se rezgett csak úgy. Ha rezget mindig volt valami oka.
2013. nov. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Kezdek paranoiás lenni hisz mindent el tudok képzelni."


Titkos lehallgatásra gyanakszol, amit rezgéssel jeleznek? :-)


Komolyabban: egy halom program jelezhet frissítést, új üzenetet, stb. rezgéssel...

2013. nov. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem kell ehhez okostelefon, régebben nekem is volt ilyen..


aztán rájöttem, hogy emberi törődésre vágyok... várod, hátha felhív valaki, vagy sms-t dob, vagy ezeknél az izéknél ugye fb üzenetet is jelzi.. tudat alatt várod, hogy "naa, hátha valaki keres" és ez olyan szintig elmegy, hogy érzed a rezgést:D

hülyén hangzik, de komolyan létezik ilyen!

kapcsold csak ki a telefont.. az lesz az érzésed, hogy "aaa, mi van ha valaki pont most hívna?":D

2013. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nincs semmi frissítés bekapcsolva.

Nincs Wifi-Bluetooth-Gps valamint mobil internet kapcsolat engedélyezve.Csak GSM módot használok.

Ha üzenetem érkezne az látnám.De semmi ilyesmi nincs.

2013. nov. 15. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!